м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Круглий стіл на тему: «Пасажирські автобусні перевезення в умовах воєнного стану: зміни на ринку та перспективи розвитку»

29 сер 2022 12:00-14:00

Організатори: Міністерство інфраструктури України, Торгово-промислова палата України та компанія PaxUkraina, яка створила онлайн-сервіс продажу квитків для поїздок по Україні та Європі.

Основна мета: розробка дорожньої карти задля вирішення актуальних проблем, які виникли на ринку під час повномасштабного вторгнення.

Під час заходу йтиметься про те, як змінився ринок пасажирських автобусних перевезень з початку повномасштабного вторгнення росіян на територію України.

Учасники розкажуть, які напрямки були найбільш затребувані серед пасажирів; як змінились ціни та попит на квитки; які законодавчі ініціативи маємо, щоб привести український ринок у відповідність до Європейського та яким ми бачимо подальший розвиток галузі.

Серед учасників: Мустафа Найєм, заступник Міністра інфраструктури України, Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України, представники Державної служби з безпеки на транспорті, компанії PaxUkraina, Команди підтримки реформ (RST) МІУ, EBA (Європейської Бізнес Асоціації), АсМАП, транспортних експертів, бізнесу та громадськості.

На початку заходу відбудеться короткий брифінг для ЗМІ. По його завершенню одразу ж почнеться круглий стіл.

Просимо представників ЗМІ заповнити акредитаційну форму.

Дата та місце проведення:

29 серпня 2022 року, 12:00-13:00
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Формат роботи: змішаний (оффлайн і онлайн)

Контакти: Людмила Горбач, +380661110306
Козачок Анна: +380503810433

Додати в Google Calendar

Теги: ТППУ, Геннадій Чижиков, перевезення, Міністерство інфраструктури України, автобуси, Мустафа Найєм

Анонси

Останні новини