м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Рейдерські захоплення. Практика запобігання та локалізація

18 жов 2018 14:00-18:00

Реєстрацію завершено

Тема рейдерських захоплень є досить актуальною в нинішніх умовах господарювання в України і цікавить, перш за все, досить широкі кола бізнес-структур. Останнім часом проводиться велика кількість заходів за тематикою безпеки бізнесу, у тому числі і щодо рейдерських захоплень. Однак, як свідчить аналіз програм таких захдів, більшість з них присвячена діям бізнесу вже в процесі рейдерського захоплення або мінімізації наслідків редерського захоплення, ігноруючи етап запобігання і превентивного захисту від імовірності початку рейдерського захоплення. Саме на питаннях запобігання і зменшення ризиків рейдерського захоплення бізнес-структури будуть зроблені акценти в нашому заході.

Формуючи програму заходу та підбираючи склад доповідачів і присутніх організатори круглого столу об’єднали практичний досвід аудиторів, юристів, розслідувачів, журналістів та інших експертів з кризових ситуацій з метою досягнення найбільш повного і всесторонного розкриття проблеми та шляів її вирішення.

Формат заходу: дискусія на основі практичного досвіду, презентації шляхів протидії схемам рейдерських захоплень, обговорення реальних ситуацій.

Місце проведення: Торгово-промислова палата України, м.Кіїв,   вул. Велика Житомирська, 33.

Теми для обговорення:

- Ранні діагностики ризиків рейдерського захоплення.

- Протидія рейдерському захопленню під час його здійснення.

Учасники: представники бізнесу, члени Торгово-промислової палати України, представники Групи компаній “Міжнародна правова безпека”, представники “Міжнародної асоціаціації розслідувачів та експертів з кризових ситуацій”, журналісті інтернет-каналу “Selector TV” і представники інших структур, які мають відношення до обговорюваного процесу на практиці.

Запрошуємо представників ЗМІ та усіх небайдужих взяти участь в діскусії. Свої пропозиції щодо участі та теми можливих виступів просимо передати до 12 жовтня 2018 року по e-mail: [email protected]

 

Додати в Google Calendar

Теги: ТППУ, круглий стіл, рейдерство

Анонси

Останні новини

Більше новин