м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Круглий стіл з представниками латвійського бізнесу

21 лют 2024 15:00-17:00

У рамках візиту представників латвійського бізнесу відбудеться круглий стіл з метою обговорення подальших перспектив розвитку та налагодження двосторонньої співпраці.


Дата: 21 лютого 2024
Час: 15:00 
Формат: офлайн

До участі запрошуються представники бізнесу та профільних асоціацій наступних с галузей:

  • Телекомунікація 
  • IT
  • Наукова діяльність
  • Технічна діяльність

Захід організовано разом з Посольством Латвійської республіки та Латвійською агенцією інвестиційного розвитку в Україні. 

Ділова зустріч надасть можливість встановити прямий контакт з представниками Латвійського бізнесу, обговорити найближчі перспективи та пріоритетні напрями українсько-латвійського економічного співробітництва, умови ведення бізнесу в Україні та Латвії, досвід інтеграції латвійської економіки.

Участь можлива за умови попердньої реєстрації: https://forms.gle/ELXRfi1Hq9SgttVF6

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва Торгово-промислової палати України:
Карина Вольф, +380671122041, [email protected]
Микита Ануфрієв, +380500501833, [email protected]

​​​​​​Довідково
Від початку повномасштабної війни обсяг макрофінансової, гуманітарної допомоги та допомоги для розвитку з бюджету Латвії становив близько 39 млн євро. Ці кошти використали для внесків в інструменти ООН, Світового банку, Європейського інвестиційного банку, Європейського банку реконструкції та розвитку і ОЕСР для підтримки України, а також для фінансування проєктів співпраці.
Додати в Google Calendar

Теги: бізнес, співробітництво, ТППУ, Україна, Латвія, економіка

Анонси

Останні новини

Більше новин