(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Лобіювання в Брюсселі: особливості представлення інтересів вітчизняного бізнесу

23 січ 2018 18:30-20:00

23 січня 2018 року з 18:30 до 20:00 у приміщенні Торгово-промислової палати України (м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33, к. 101) відбудеться зустріч ELAP Клубу на тему «Лобіювання в Брюсселі: особливості представлення інтересів вітчизняного бізнесу».

  • Для чого потрібне лобіювання інтересів Вашого бізнесу в Брюсселі?
  • Які можливості відкриває для цього Угода про Асоціацію з ЄС?
  • Яку роль може відігравати український бізнес щодо формування європейської політики у сфері Індустрії 4.0?

Відповіді на ці та інші питання ми спробуємо отримати під час засідання клубу Програми з лобіювання та адвокації для топ-менеджерів (ELAP Club).

СПЕЦІАЛЬНИМ ГОСТЕМ ЗУСТРІЧІ СТАНЕ ХЕННІНГ ФІНК


Хеннінг Фінк є генеральним директором та засновником агентства зі зв’язків з громадськістю KONTOR BERLIN. Агентство з 2015 року надає консультації в Гамбурзі, Берліні, Брюсселі, Україні та Гані. Пан Фінк спеціалізується на моніторингу європейських законодавчих процесів з відповідним посиланням на галузі національної політики. Він також є експертом у галузі людських ресурсів та менеджменту.

Пан Фінк також є фахівцем у сфері діяльності асоціацій, палат та компаній, що спеціалізуються на дигіталізації та працює над відповідними законодавчими ініціативами. У 2015 році він заснував німецьку Асоціацію 3D-друку та був головою її спостережної ради. Крім того, він консультує німецьку стоматологічну палату щодо їх процесів дигіталізації.

Експерт з європейського права Хенінг також є співавтором книги “Робота лобіста”, в якій він розглядає правові та етичні аспекти лобіювання. З 2004 по 2008 рік пан Фінк входив до парламенту міста Гамбург. З 2004 по січень 2018 року він був уповноваженим у справах Федеральних справ Гамбурзької торгово-промислової палати. У 2014 році Хеннінг тимчасово працював керуючим директором Асоціації німецької сигаретної промисловості. Пан Фінк має три європейські відзнаки за свою діяльність.

Участь у заході безкоштовна, реєстрація обов’язкова.

За додатковою інформацією прохання звертатись до координатора клубу – Кирила Сидорчука: [email protected], 0632054700

 

Додати в Google Calendar