(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

МЕД ПИТНИЙ – ЧИ МЕДОВУХА?

11 лип 2019 14:00-17:00

11 липня 2019 року  о 14:00 Комітет підприємців АПК при Торгово-промисловій палаті України у партнерстві з Посольством Франції в Україні та  ТМ «Меди Межиріччя»   проводить  круглий стіл на тему:

 «Мед питний – чи медовуха?». 

У роботі круглого столу братимуть участь Геннадій Чижиков,  президент ТПП України, Ольга Трофімцева, В.О. Міністра аграрної політики та продовольства,  Роберт Горват, народний депутат України, Ніколя Перрен, радник з питань сільського господарства Посольства Франції в Україні,  Сергій  Семигреєнко, засновник приватного сільськогосподарського підприємства «Дружба», власника ТМ «Меди Межиріччя», Василь Соломка(ДіД Василь), засновник зібрання пасічників ,Бджолярський Круг України», член  асоціації «Гільдія Медоварів України», Петро Карпенко, доктор медичних наук, професор кафедри технології і організації  ресторанного господарства КНТУ.

Медовари України разом  із талановитим бджолярем Василем  Соломкою (ДіД Василь) дослідили, відновили, випробували на практиці рецепти та технології старовинних  хмільних медових напоїв, доклали чимало зусиль для відродження легендарного напою древньої Русі під назвою «мед питний».

Сьогодні  ініціативу медоварів - аматорів підтримують  та активно втілюють в життя і представники бізнес - структур. Цьому сприяють і законодавчі зміни  щодо підтримки  розвитку виробництва терруарних вин і натуральних медових напоїв. Нещодавно ПСП  «Дружба», власник ТМ «Меди Межиріччя» із Полтавщини  перше отримало ліцензію на виробництво медових напоїв за спрощеною процедурою.

За  «круглим столом» обговорюватиметься сучасний стан і шляхи подолання проблем у виробництві медових напоїв, вдосконалення державної політики, французький та європейський досвід у цій сфері,  на прикладі успішного «кейсу» ТМ   «Меди Межиріччя» - практичні рекомендації щодо професіоналізації галузі,об'єднання зусиль задля популяризації та сприяння у формуванні меду питного як сучасного українського бренду.

У рамках заходу о 16.00 відбудеться дегустація медів питних від ТМ «Меди Межиріччя» За участі: Сергій  Семигреєнко, засновник приватного сільськогосподарського підприємства «Дружба», власника ТМ «Меди Межиріччя», Василь Соломка(ДіД Василь), засновник зібрання пасічників, «Бджолярський Круг України», член  асоціації «Гільдія Медоварів України», Петро Карпенко, доктор медичних наук, професор кафедри технології і організації  ресторанного господарства КНТУ, Олів’є Дюффур (Olivier Duffour), генеральний директор компанії «Винолюб»,  Дмитро Кушнір, власник компанії «Медові Брати».

До участі в засіданні круглого столу запрошуються: бджолярі та приватні медовари, представники галузевих асоціацій та підприємств,  торгівельних мереж та роздрібної торгівлі, ресторанного бізнесу, науковці, експерти, представники ЗМІ.

Програма

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації:

тел.:  (044) 584-28-31, e-mail: gat-bsd@ucci.org.ua

Акредитація ЗМІ:

тел.: (044) 584-28-36, e-mail: press@ucci.org.ua

Додаткова інформація:

тел.: (044) 583-50-68, e-mail: u-ol@ucci.org.ua

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин