(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Прес-конференція, присвячена створенню Міжнародного економічно-гуманітарного форуму UKRAINIAN ID

28 бер 2018 13:00-15:00

Фонд гуманітарного розвитку України в партнерстві з міською адміністрацією Канева та Торгово-промисловою палатою України оголошують про створення Міжнародного економічно-гуманітарного форуму UKRAINIAN ID28 березня в Українському кризовому медіа-центрі (у приміщенні Українського дому, м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться прес-конференція, присвячена форуму, котрий відбудеться у Каневі 7-8 липня 2018 року. 

UKRAINIAN ID має стати найпотужнішим у Східній Європі форумом, який піднімає питання нероздільності та взаємозалежності двох чинників гармонійного розвитку держав: економіки та людського капіталу.

Канів обрано місцем проведення Форуму не випадково. Це – місце сили, місто-символ, географічний та духовний центр нашої країни. І, водночас, місто нерозкритого економічного, соціокультурного, а також туристичного потенціалу, який ініціатори Форуму прагнуть відкрити Україні та світу. Разом із тим, метою UKRAINIAN ID є створення та відпрацювання моделі економічного зростання та успіху регіональних центрів на прикладі Канева, який має усі шанси стати ключовим напрямком внутрішнього та зовнішнього культурного туризму.

Щороку за участі світових лідерів, представників бізнесу, медіа, громадянського суспільства, діячів культури, політики Форум UKRAINIAN ID генеруватиме соціокультурний поступ, вироблятиме сучасні моделі економічного зростання та інфраструктурних змін в Україні та світі. Цього року дискусія відбуватиметься в рамках п’яти тематичних панелей: «Економіка», «Громада», «Технології», «Культура» та «Гуманітарна безпека». Серед питань, які підніматимуться під час дискусій - зміна глобальної економічної парадигми, баланс між примноженням капіталу та відповідальним ставленням до здоров’я громадян, рівність у суспільстві, виклики та можливості децентралізації, «вага» культурного капіталу, перспективи України як експортера інновацій чи «інтелектуальної сировини».  

Учасники прес-конференції:

  • Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України
  • Наталія Заболотна, президент Фонду гуманітарного розвитку України, ініціатор Форуму UKRAINIAN ID
  • Роман Ващук, посол Канади в Україні
  • Ігор Ренькас, міський голова Канева
  • Олена Бекреньова, голова Фонду родини Богдана Гаврилишина
  • Морган Вільямс, президент Американсько-української ділової ради, член Атлантичної ради
  • Лариса Мудрак, президент компанії Win-Win Communications
  • Роман Балаян, кінорежисер, сценарист і продюсер, Народний артист України
  • Кеді Вард, девелопер, консультант, голова неурядової організації «Build Strong Cities»

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин