(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Презентація інноваційної освітньої платформи Data Science

15 сер 2017 15:00-18:00

Інноваційну освітню платформу Data Science в Україні буде презентовано 15 серпня  2017 р. о 15.00 в НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в приміщенні Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка. 

Компанії IBM та Integrated Technology Laboratory (Intela, США) в рамках програми «Цифрова адженда України» у тісній співпраці з Торгово-промисловою палатою України та  НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» започаткували в Україні освітню платформу, що націлена на розвиток Data Science в Україні. Об’єднання зусиль українських фахівців з системного аналізу, моделювання, інтелектуального аналізу даних, статистики, економіки та екології та провідних фахівців компаній IBM,  Tableau та  Intela  має за мету розробку та реалізацію спільних програм та проектів в галузях машинного навчання, обробки та інтелектуального аналізу великих обсягів даних.

Реалізація освітньої платформи передбачає проведення серії круглих столів, семінарів та тренінгів для викладачів вищих навчальних закладів України. Ця ініціатива сприятиме підвищенню конкурентоспроможності українських фахівців з цього напрямку та впровадженню отриманих результатів в реальний сектор національної економіки. До освітньої платформи вже долучились провідні вищі навчальні заклади України, такі як Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Одеська Національна академія зв’язку імені Олександра Попова, тощо.

Під час презентації передбачено ознайомлення із першими результатами популяризації  та вивчення сучасних технологій, таких як Artificial Intelligence, Machine Learning, Big Data, Distributed Computing, Internet of Things,тощо. У тому числі, буде представлено проект «Цифровий диплом», реалізований за технологією Blockchain(Hyperledger) та плани щодо подальшого впровадження освітньої ініціативи. 

До участі в заході запрошені представники дипломатичного корпусу, Міністерства освіти та науки України, Київської міської державної адміністрації, Національної академії наук України, Національної академії педагогічних наук України, керівники вищих навчальних закладів, представники бізнесу, громадськості та ЗМІ.

Контактна інформація

Поліщук Ірина

067-209-71-38, [email protected]

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини