(044) 584-28-24  |  (044) 584-28-36 (прес-служба)
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

«Ukraine Calling» в Україні

22 Чер 2017 12:00 - 25 Чер 2017 14:00

У рамках другої фази «Ukraine Calling. Компетенція щодо України у діалозі» 15 учасників проекту будуть у Києві в період з 22-го по 25-те червня з метою налагодження зв’язків з українськими партнерами для подальшої співпраці. Проектом заплановані семінари, круглі столи та зустрічі з мультиплікаторами та фахівцями з відповідних тем та подіумна дискусія у приміщенні Посольства Німеччини в Україні.

Проект «Ukraine Calling. Компетенція щодо України у діалозі» спрямований на співробітників німецьких та міжнародних організацій у сферах культури, політики, засобів масової інформації, управління, економіки та громадянського суспільства, які прагнуть поглибити свої знання про Україну.

На проект учасники подаються з конкретною ідеєю проекту, яку вони хочуть реалізувати у співпраці з Україною. Програма «Ukraine Calling. Компетенція щодо України у діалозі», у свою чергу, сприяє удосконаленню їх компетенцій для роботи над пов’язаними з Україною темами та реалізації запланованих проектів. Для цього проводяться семінари та воркшопи за участі досвідчених науковців, мультиплікаторів та фахівців з відповідних тем.

Після налагодження зв’язків з потенційними українськими партнерами та інституціями, що працюють на двосторонньому рівні, участники зможуть самостійно застосовувати набуті знання для втілення власних ідей та реалізації пов’язаних з Україною проектів.

Проект «Ukraine Calling» здійснюється у три етапи:

1. Обмін досвідом – трансфер знань

Самостійна підготовка за допомогою розробленого збірника текстів

Семінари: четвер, 27 квітня – субота, 29 квітня 2017 р., м. Франкфурт-на-Одері

Планування проекту

2. Сприяння діалогу – створення мережі

Налагодження зв’язків з українськими партнерами для подальшої співпраці

Поїздка до Києва: четвер, 22 червня – неділя, 25 червня 2017 р.

Розвиток проекту

3. Співпраця – реалізація проекту

Розширення мережі для співпраці

Воркшоп: четвер, 7 грудня – субота, 9 грудня 2017 р., м. Берлін

Реалізація ідеї проекту

Проект «Ukraine Calling» втілюється у співпраці Європейського університету Віадріна з Фондом імені Роберта Боша та Німецькою асоціацією україністів.

За більш детальною інформацією звертайтеся будь ласка до:

Кароліна Куртєва

Координатор проекту

Європейський університет Віадріна

Тел. +49(0)335 5534 4277 

kurtieva@ukrainecalling.eu

www.ukrainecalling.eu

https://www.facebook.com/ukrainecalling/

 

Додати в Google Calendar

Теги:ТППУ, Україна, Німеччина, Ukraine calling

Анонси

Останні новини

БІЗНЕС-ФОРУМ У ТППУ: УКРАЇНА ТА МАЛЬТА ДЕМОНСТРУЮТЬ СТРІМКЕ ЗРОСТАННЯ ВЗАЄМНОЇ ТОРГІВЛІ ТОВАРАМИ ТА ПОСЛУГАМИ
17.10.2017

БІЗНЕС-ФОРУМ У ТППУ: УКРАЇНА ТА МАЛЬТА ДЕМОНСТРУЮТЬ СТРІМКЕ ЗРОСТАННЯ ВЗАЄМНОЇ ТОРГІВЛІ ТОВАРАМИ ТА ПОСЛУГАМИ

У 2017 році товарообіг України і Мальти зріс на 26%, а експорт вітчизняних товарів виріс утричі, порівняно з минулим роком. Це свідчить про те, що існують великі можливості для розвитку взаємовигідної торгівлі, які поки що до кінця не використані. Поштовхом до поглиблення економічної співпраці має стати українсько-мальтійський бізнес-форум, що відбувся в Торгово-промисловій палаті України 17 жовтня 2017 року й об’єднав 35 мальтійських і понад 100 українських компаній. У заході взяли участь Президент України Петро Порошенко та Президент Мальти Марі-Луїз Колейро Прека. Під час форуму було підписано Угоду між Торгово-промисловою палатою України та Палатою торгівлі, промисловості і підприємництва Мальти про створення Українсько-Мальтійської ділової ради.
Докладнiше...
Більше новин