(044) 584-28-24  |  (044) 584-28-36 (прес-служба)
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

«Ukraine Calling» в Україні

22 Чер 2017 12:00 - 25 Чер 2017 14:00

У рамках другої фази «Ukraine Calling. Компетенція щодо України у діалозі» 15 учасників проекту будуть у Києві в період з 22-го по 25-те червня з метою налагодження зв’язків з українськими партнерами для подальшої співпраці. Проектом заплановані семінари, круглі столи та зустрічі з мультиплікаторами та фахівцями з відповідних тем та подіумна дискусія у приміщенні Посольства Німеччини в Україні.

Проект «Ukraine Calling. Компетенція щодо України у діалозі» спрямований на співробітників німецьких та міжнародних організацій у сферах культури, політики, засобів масової інформації, управління, економіки та громадянського суспільства, які прагнуть поглибити свої знання про Україну.

На проект учасники подаються з конкретною ідеєю проекту, яку вони хочуть реалізувати у співпраці з Україною. Програма «Ukraine Calling. Компетенція щодо України у діалозі», у свою чергу, сприяє удосконаленню їх компетенцій для роботи над пов’язаними з Україною темами та реалізації запланованих проектів. Для цього проводяться семінари та воркшопи за участі досвідчених науковців, мультиплікаторів та фахівців з відповідних тем.

Після налагодження зв’язків з потенційними українськими партнерами та інституціями, що працюють на двосторонньому рівні, участники зможуть самостійно застосовувати набуті знання для втілення власних ідей та реалізації пов’язаних з Україною проектів.

Проект «Ukraine Calling» здійснюється у три етапи:

1. Обмін досвідом – трансфер знань

Самостійна підготовка за допомогою розробленого збірника текстів

Семінари: четвер, 27 квітня – субота, 29 квітня 2017 р., м. Франкфурт-на-Одері

Планування проекту

2. Сприяння діалогу – створення мережі

Налагодження зв’язків з українськими партнерами для подальшої співпраці

Поїздка до Києва: четвер, 22 червня – неділя, 25 червня 2017 р.

Розвиток проекту

3. Співпраця – реалізація проекту

Розширення мережі для співпраці

Воркшоп: четвер, 7 грудня – субота, 9 грудня 2017 р., м. Берлін

Реалізація ідеї проекту

Проект «Ukraine Calling» втілюється у співпраці Європейського університету Віадріна з Фондом імені Роберта Боша та Німецькою асоціацією україністів.

За більш детальною інформацією звертайтеся будь ласка до:

Кароліна Куртєва

Координатор проекту

Європейський університет Віадріна

Тел. +49(0)335 5534 4277 

kurtieva@ukrainecalling.eu

www.ukrainecalling.eu

https://www.facebook.com/ukrainecalling/

 

Додати в Google Calendar

Теги:ТППУ, Україна, Німеччина, Ukraine calling

Анонси

Останні новини

Перший конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху розпочав роботу
22.06.2017

Перший конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху розпочав роботу

Серед європейських країн Україна посідає перше місце за кількістю загиблих пішоходів і п’яте – за рівнем смертності в ДТП на дорогах. За день у нашій державі гине більше людей, ніж у деяких європейських країнах за рік. Основна причина такої ситуації в тому, що протягом багатьох років цією проблемою в Україні комплексно та системно ніхто не займався, досі немає єдиної й ефективної державної політики, яка б поставила вирішення проблеми безпеки дорожнього руху на рівень одного із своїх пріоритетів. Тому ТПП України, спільно з зацікавленими центральними органами виконавчої влади та громадськими організаціями з безпеки дорожнього руху, ініціювала проведення Першого міжнародного конгресу з питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху в Україні. За його результатами будуть підготовлені пропозиції до проекту Державної програми зниження рівня смертності і травматизму від ДТП.
Докладнiше...
Більше новин