(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Прес-брифінг з нагоди старту пілотного проекту навчання енергоменеджерів за програмою EUREM

26 вер 2017 09:00-10:00

Торгово-промислова палата України спільно з Німецько-українським партнерським проектом торгово-промислових палат KVP Ukraine та Товариством міжнародної співпраці (GIZ) розпочинає впровадження в Україні Програми підготовки європейських енегоменеджерів EUREM.

Зокрема, 26 вересня 2017 року в ТПП України відбудеться Міжнародна конференція «Впровадження навчальної програми EUREM і створення мережі європейських енергоменеджерів в Україні». Прес-брифінг з нагоди старту пілотного проекту навчання енергоменеджерів за програмою EUREM відбудеться 26 вересня 2017 року о 9.00 в прес-центрі ТПП України Chamber Media (Київ, вул. Велика Житомирська, 33)


Спікери прес-брифінгу:

Роберт Шмідт, засновник програми EUREM, голова Керівного комітету EUREM , ТПП Нюрнберга;
Ростислав Коробка, віце-президент ТПП України;
Фолькер Штьотцер, керівник Німецько-українського партнерського проекту KVP Ukraine;
Євгеній Іншеков, куратор і тренер EUREM (Україна)


Перший пілотний проект навчального курсу «Енергоменеджер (ТПП)/EnergieManager (IHK)» буде проводитися у період з 13 жовтня 2017 року до 18 лютого 2018 року у ТПП України.
 
Довідка щодо EUREM.
 
EUREM – це стандартизована тренінгова програма та ефективна мережа європейських енергроменеджерів, яка здійснюється сьогодні вже у понад 28 країнах світу. Понад 5000 європейських енергоменеджерів працюють у цих країнах і виступають гарантами забезпечення енергоефективності на підприємствах.
 
Причин для імплементації посади енергоменеджера на підприємстві існує багато. Хоча для виробничих підприємств і розроблено стандарти якості та ефективності, проте все ще зберігається значний потенціал щодо економії енергії і, таким чином, для зниження витрат.
 
Особливо цікаво це для підприємців: завдяки освоєнню таких потенціалів для зниження витрат посилюється конкурентоздатність підприємств. Крім цього, підприємство завдяки такій економії робить значний внесок в охорону довкілля та збереження ресурсів. Для програми EUREM характерно те, що усі країни працюють за однаковою методикою і стандартизованими тренінговими документами, які адаптуються відповідно до специфіки тієї чи іншої країни. Завдяки цьому кожен європейський енергоменеджер отримує базові знання з усіх важливих енергетичних тем, вивчаючи дидактичні ноу-хау, щоб реалізовувати на практиці проекти з енергоефективності.

Акредитація ЗМІ за тел.. (044) 584-28-36 або за e-mail: [email protected]
 

Програма конференції

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини