(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Законодавчі зміни для малих виноробів – крок за кроком разом рухаємося далі

13 лип 2017 14:30-16:00

13 липня 2017 року  о 14:30 комітет підприємців АПК при Торгово-промисловій палаті України проводить  круглий стіл на тему: «Законодавчі зміни для малих виноробів – крок за кроком разом  рухаємося далі». 

У роботі круглого столу братимуть участь народні депутати України Андрій Вадатурський, Роберт Горват та Ярослав Маркевич, представники галузевих асоціацій виноробної промисловості, власники малих виноробних підприємств,  працівники Міністерства аграрної політики та продовольства, науковці, експерти, представники ЗМІ.

Після скасування минулого року Верховною Радою України ліцензії на оптову торгівлю головною перешкодою для виходу малих виноробів  на ринок залишається надмірна зарегульованість виноробного бізнесу,  зокрема  забюрократизована процедура отримання ліцензії на виробництво – чинним законодавством передбачено до 160 дозвільних документів. Ці перешкоди унеможливлюють легалізацію малих виробників виноробної продукції у сільській місцевості, не дозволяють відродити легальне дрібне виробництво виноробної продукції з власних виноматеріалів, створення унікальних терруарних вин.

За круглим столом  обговорюватимуться сучасний стан і   шляхи подолання проблем у виноробному бізнесі. Народні депутати України  презентують  проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку виробництва терруарних вин і натуральних медових напоїв», напрацьований  робочою групою на базі комітету АПК за активної участі  представників усіх зацікавлених сторін.

Законопроект передбачає спрощену процедуру отримання дозвільних документів для малих виробництв виноробної продукції на основі декларативного принципу. Після прийняття цієї законодавчої ініціативи винороби, які виготовляють вино із власного винограду, зможуть отримати ліцензію на виробництво без проходження атестації. 

Програма

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації:

тел.:  (044) 584-28-31, e-mail: [email protected] 

Акредитація ЗМІ:

тел.: (044) 584-28-36, e-mail: [email protected]

Додаткова інформація:

тел.: (044) 583-50-68, e-mail: [email protected] (Олег Юхновський)

 

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини