(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

БЕЗПЕКА БІЗНЕСУ

12 бер 2019 10:00-18:00

Безпека бізнесу. Впровадження ефективної системи корпоративної безпеки бізнесу. Стратегічні напрямки, механізми, шляхи та особливості організації і впровадження. 

 

Партнер заходу Асоціація Wireless Ukraine

Практикум присвячений теорії та практиці застосування основних принципів корпоративної безпеки ведення бізнесу в світі та Україні.

Доповідач: С.Д. Казьмірук 

Спікери: О.В. Соболєв, С.Й. Гонгало, О.Е.Дубровскій

Основні акценти програми:

 1. Впровадження ефективної системи корпоративної безпеки бізнесу. Інноваційні напрямки, механізми, шляхи та особливості організації корпоративної системи в 2018 році. Стратегічні напрямки розвитку та ключові перспективи. Основні концептуальні засади діяльності експертів-психофізіологів, експертів-психологів, експертів-поліграфологів, експертів-графологів, експертів-почеркознавців, профільних установ, громадських організацій, комерційних структур та уповноважених керівників в галузі аудіовізуальної психофізіологічної діагностики і прогнозування поведінки людини в типових і екстремальних ситуаціях, а також у сфері професійної діяльності критичних інфраструктур і громадянського суспільства.
 2. Персонал як вагомий та ключовий фактор ризиків. HR безпека. Основні завдання СБ підприємства.
 3. Кризовий менеджмент. Trouble-shooter – хто це? Профіль і ключові компетенції фахівця.
 4. Конкурентна розвідка. Аспекти діяльності. Ризики для бізнесу. Рекомендації щодо протидії.
 5. Високі технології і безпека. Інформаційна безпека. ІТ-безпека. Кібербезпека бізнесу. О.В. Соболєв.
 6. Використання інноваційних методів психофізіологічної діагностики і прогнозування поведінки людини. Стратегічні напрямки діяльності у сфері безпеки підприємництва, інформаційних технологій, комп’ютерної психофізіологічної діагностики і прогнозування поведінки людини, детекції психофізіологічної інформації із використанням сучасних інноваційних технологій.
 7. Використання поліграфа та супутніх технологій як дієвий інструментарій у системі корпоративної безпеки бізнесу. Стандарти США. Практика застосування методів психофізіологічної діагностики з наступним правом виступати учасником цивільно-правових відносин.
 8. Графологія-інноваційний напрямок психофізіологічної діагностики поведінки людини. С.Й. Гонгало.
 9. Рейдерство. Аналіз реальної ситуації, рекомендації для бізнесу.
 10. Аналітичний огляд основних і актуальних проблем бізнесу. Шляхи їх вирішення.
 11. Психологічний аудит персоналу, забезпечення кадрової безпеки, комплексний моніторинг персоналу із застосуванням системи психологічного тестування Stimul Test і/або поліграфа Рубікон".

Розгорнута Програма практикума.

Детальна інформація за телефоном: +38 067 332-46-22

Додати в Google Calendar