(044) 584-28-24  |  (044) 584-28-36 (прес-служба)
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Боротьба з корупцією

26 Чер 2017 09:30 - 27 Чер 2017 14:00

Семінар «Боротьба з корупцією» проводиться в рамках Німецько-українського партнерського проекту торгово-промислових палат KVP Ukraine.

Цільова аудиторія: керівники торгово-промислових палат, експерти палат у сфері політичного діалогу, представники відповідних комітетів.

 Організатори тренінгу:

- Німецько-український партнерський проект KVP Ukraine

- Торгово-промислова палата України

 Реєстрація

Прохання повідомити про участь у тренінгу до 20 червня 2017 року, заповнивши форму «Анкета для реєстрації» надіславши її на електронну адресу Бондаренко Ользі Іванівні: boi-ier@ucci.org.ua, контактний телефон у разі виникнення питань  (044)  461 98 09, (067) 21 61 782

З питань, що стосуються змісту семінару, просимо звертатися до координатора Проекту Тетяни Білас (050) 501 61 77, project@kvp-ukraine.com.

Враховуючи актуальність теми семінару, кількість учасників складатиме 20-25 осіб.  Просимо Вас якомога раніше заповнити реєстраційну форму та надіслати її контактній особі для внесення Вас до списку учасників. Участь у семінарі безкоштовна.

  1. Програму семінару
  2. Анкета для реєстрації (для заповнення та направлення на адресу boi-ier@ucci.org.ua)
Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Перший конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху розпочав роботу
22.06.2017

Перший конгрес із питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху розпочав роботу

Серед європейських країн Україна посідає перше місце за кількістю загиблих пішоходів і п’яте – за рівнем смертності в ДТП на дорогах. За день у нашій державі гине більше людей, ніж у деяких європейських країнах за рік. Основна причина такої ситуації в тому, що протягом багатьох років цією проблемою в Україні комплексно та системно ніхто не займався, досі немає єдиної й ефективної державної політики, яка б поставила вирішення проблеми безпеки дорожнього руху на рівень одного із своїх пріоритетів. Тому ТПП України, спільно з зацікавленими центральними органами виконавчої влади та громадськими організаціями з безпеки дорожнього руху, ініціювала проведення Першого міжнародного конгресу з питань реформування системи управління безпекою дорожнього руху в Україні. За його результатами будуть підготовлені пропозиції до проекту Державної програми зниження рівня смертності і травматизму від ДТП.
Докладнiше...
Більше новин