м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Долаємо технічні бар’єри на шляху інтеграції до ЄС – посилюємо експертність консультантів, розвиваємо послуги

09 січ 2024 10:00 - 14 січ 2024 16:00

Відкрита реєстрація консультантів для проходження навчання з технічного регулювання доступу до ЄС та питань доведення відповідності вимогам ЄС.

Торгово-промислова палата України в партнерстві з Харківською ТПП розпочинає реалізацію проєкту з технічного регулювання «Подолання викликів відповідності вимогам ринків: прокладання шляху до євроінтеграції».

В рамках проєкту 80 консультантів (4 сектори х 20 консультантів) можуть пройти навчання та отримати практичні навички супроводу компаній з питань технічної відповідності в січні – травні 2024 року.

Сектори, які будуть охоплені навчанням:

  • Машини (директива про машини)
  • Будівельні матеріали (регламент про надання будівельних виробів на ринку)
  • Косметичні продукти (регламент про косметику)
  • Пакувальні матеріали, в т.ч. ті, що контактують з продуктами харчування
  • Кожен консультант може зареєструвати на навчання за 4-ма секторами.

Тривалість навчання за кожним сектором - 3 дні х 4 годин аудиторного навчання (онлайн), виконання вправ та кейсів (поза навчанням). Навчання передбачає практичні вправи, додаткову роботу поза навчальним часом, можливість долучитися в якості консультантів для реалізації заходів проєкту.

По закінченню навчання:

  • Отримають сертифікати про проходження навчання та будуть додані до реєстру консультантів з питань технічного регулювання ТПП України;
  • 10 консультантів будуть залучені до консультування з питань доведення відповідності продукції 4-х секторів в травні-жовтні 2024 року;
  • Всі консультанти стануть учасниками бізнес-спільноти та зможуть співпрацювати в проєктах з розвитку експорту.

Реєстрація відкрита до 14 січня 2024 року.

Форма реєстрації – за посиланням  https://forms.gle/gwk9NFYHdfmRjEK98

Більше інформації про проєкт та заходи проєкту –  https://ucci.org.ua/international-projects/podolannia-viklikiv-vidpovidnosti-vimogam-rinkiv-prokladannia-shliakhu-do-ievrointegratsiyi

Критерії щодо учасників навчання: фахівці/ консультанти з організацій підтримки бізнесу, кластерних об‘єднань, асоціацій, експортних альянсів, членами яких є бізнеси 4-х фокусних секторів, які розвивають експорт товарів до ЄС.

 

Навчання проводиться в рамках проєкту, який реалізується в межах проєкту міжнародної співпраці ReACT4UA («Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі»), що фінансується урядом Німеччини і виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Навчання організовує та провидить Торгово-промислова палата України в партнерстві з Харківською торгово-промисловою палатою.
Додати в Google Calendar

Теги: Європейський Союз (ЄС), ТППУ, giz, навчання, Харківська ТПП, ReACT4UA, Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH

Анонси

Останні новини