м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

«Експорт-Імпорт 2024: контракти, митниця, судова практика, валютний контроль, логістика. Практичні поради для бізнесу»

07 тра 2024 12:00-14:00

Співпраця Торгово-промислової палати України та АТ «Укрсиббанк» має доволі тривалу історію. Останніми роками було здійснено чимало спільних проектів для українського малого та середнього бізнесу, особливо в сфері зовнішньоекономічної діяльності, допомоги при виході на зовнішні ринки тощо. 

Підтримуючи сталу традицію успішної кооперації ТПП України спільно з АТ «Укрсиббанк» та у співпраці з регіональними торгово-промисловими палатами вирішили розпочати у 2024 році проведення низки регіональних практикумів на тему: «Експорт-Імпорт 2024: контракти, митниця, судова практика, валютний контроль, логістика. Практичні поради для бізнесу».

На запланованих заходах з нетворкінгом для МСБ будуть розглянуті практичні питання експортно-імпортних операцій, логістики, митного оформлення товарів, укладання та виконання зовнішньоекономічних контрактів під час війни українськими експортерами та імпортерами, робота з ризиками на міжнародних ринках тощо. 

Серед запрошених спікерів планують виступити територіальні органи Державної митної служби з висвітленням актуальних питань щодо роботи суб’єктів ЗЕД у 2024 році.

Першими містами весняної та літньої частини проекту стануть:

25.04. - Львів 
07.05. - Вінниця 
14.05. - Полтава 
04.06. - Одеса 
11.06. - Київ 

Основна цільова аудиторія практикумів включатиме власників бізнесів та підприємств, які орієнтовані на експорт та імпорт, директорів або фінансових директорів підприємств, що вже працюють в сфері зовнішньоекономічної діяльності, консультантів та менеджерів-ЗЕД, трейдерів, юристів, що працюють в сфері міжнародної торгівлі, арбітражу, логістів, експедиторів та перевізників, представників агропромислового комплексу тощо.

Отже, колеги, чекаємо вас з нетерпінням на запланованих практикумах.

І, звичайно, участь у заході – БЕЗКОШТОВНА!

Детальніше за посиланням -  https://ukrsibbank.com/epage/export-import-2024/.

Додати в Google Calendar

Теги: МСБ, експорт, ТППУ, АТ «Укрсиббанк»

Анонси

Останні новини