м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

«ЕКСПОРТ-ІМПОРТ 2024: КОНТРАКТИ, МИТНИЦЯ, СУДОВА ПРАКТИКА, ВАЛЮТНИЙ КОНТРОЛЬ, ЛОГІСТИКА. ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ДЛЯ БІЗНЕСУ»

14 тра 2024 12:00-14:00

14 травня 2024 року запрошуємо на регіональний практикум у Вінниці на тему: «Експорт-Імпорт 2024: контракти, митниця, судова практика, валютний контроль, логістика. Практичні поради для бізнесу».

Місце: Полтава, Reikartz, вул Європейська, 7

Співпраця Торгово-промислової палати України та АТ «Укрсиббанк» має тривалу історію.

Останніми роками було здійснено чимало спільних проектів для українського малого та середнього бізнесу, особливо в сфері зовнішньоекономічної діяльності, допомоги при виході на зовнішні ринки тощо.

Підтримуючи сталу традицію успішної кооперації Торгово-промислової палати України спільно з АТ «Укрсиббанк» та у співпраці з регіональними торгово-промисловими палатами вирішили розпочати у 2024 році проведення низки регіональних практикумів на тему: «Експорт-Імпорт 2024: контракти, митниця, судова практика, валютний контроль, логістика. Практичні поради для бізнесу».

На запланованих заходах з нетворкінгом для МСБ будуть розглянуті практичні питання експортно-імпортних операцій, логістики, митного оформлення товарів, укладання та виконання зовнішньоекономічних контрактів під час війни українськими експортерами та імпортерами, робота з ризиками на міжнародних ринках тощо.

Серед запрошених спікерів планують виступити територіальні органи Державної митної служби з висвітленням актуальних питань щодо роботи суб’єктів ЗЕД у 2024 році.

Містами подальшої весняної та літньої частини проекту стануть:

14.05. - Полтава
04.06. - Одеса
11.06. - Київ

Основна цільова аудиторія практикумів включатиме власників бізнесів та підприємств, які орієнтовані на експорт та імпорт, директорів або фінансових директорів підприємств, що вже працюють в сфері зовнішньоекономічної діяльності, консультантів та менеджерів-ЗЕД, трейдерів, юристів, що працюють в сфері міжнародної торгівлі, арбітражу, логістів, експедиторів та перевізників, представників агропромислового комплексу тощо.

Отже, колеги, чекаємо вас з нетерпінням на запланованих практикумах.

І, звичайно, участь у заході – БЕЗКОШТОВНА!

Детальніше за посиланням: https://ukrsibbank.com/epage/export-import-2024/.

Додати в Google Calendar

Теги: МСБ, експорт, бізнес, ТППУ, АТ «Укрсиббанк»

Анонси

Останні новини

Більше новин