(044) 584-28-24  |  (044) 584-28-36 (прес-служба)
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Енергетичний менеджер (ТПП)

13 Жов 2017 12:00 - 18 Лют 2018 14:00

Запрошуємо Вас взяти участь у тренінговому курсі «Енергетичний менеджер (ТПП)», який пройде з 13 жовтня 2017 року до 18 лютого 2018 року у Києві. Курс складається з 5 модулів, кожний по 4 дні, й охоплює загалом 230 академічних годин.

Організатори курсу:

  • Торгово-промислова палата України;
  • Німецько-український партнерський проект торгово-промислових палат KVP Ukraine;
  • Товариство міжнародної співпраці (GIZ).

Детальний план навчання й інформацію щодо курсу Ви можете знайти в доданих файлах. 

Концепція тренінгового курсу

Тренінговий курс міжнародно визнаного енергетичного менеджера (ТПП) – це практичне підвищення кваліфікації в області енергоефективної техніки відповідальних за використання енергії на підприємстві, а також працівників енергосервісних компаній. Теорія навчального курсу викладена стисло. Проектна робота, що є частиною курсу, робить можливим практичне заощадження на підприємстві.

Навчання, яке  проводять тренери з України, Молдови та Німеччини, відбувається російською та німецькою мовами з російським перекладом

Зміст теоретичної частини

Навчальний матеріал складається з технічної інформації та даних зі сфери управління. Тренінг включає в себе практично всі енергетичні практики, що застосовуються на підприємстві. При цьому тренінговий курс постійно модифікується відповідно до існуючих актуальних умов.

Проектна робота

Проектна робота є визначальною складовою тренінгу. Як правило, під керівництвом досвідченого коуча розробляється енергозберігаючий практичний інструментарій для підприємства учасника курсу, впровадження якого має безпосередньо привести до заощадження енергії. Результати проектної роботи відображаються у звіті та презентуються екзаменаційній комісії, яка «грає» роль керівництва підприємства.

Заключний іспит

Курс завершується письмовим іспитом, що триває 120 хвилин. Іспит включає в себе теоретичне питання та розрахункове завдання по кожній  із 5 різних тематичних областей тренінгового курсу «Енергетичний менеджер».

 ТПП-сертифікат

Після успішного завершення тренінгового курсу «Енергетичний менеджер» учасники отримують сертифікат «Енергетичний менеджер (ТПП)», а також сертифікат європейського енергетичного менеджера міжнародного зразка (European EnergyManager). Тренінг«Енергетичний менеджер» – це єдина для всієї Німеччини, а також світу кваліфікаційна концепція, що  базується на стандартах і нормах ТПП Нюрнберга (авторське право), Асоціації торгово-промислових палат Німеччини (DIHK e.V.) та організації, що відповідає за професійну освіту та підвищення кваліфікації, – DIHK-Bildungs-GmbH.

Курс завершується письмовим іспитом, а також написанням і презентацією практично-орієнтованої проектної роботи з наступним врученням сертифіката «Енергетичний менеджер (ТПП)». Сертифікат чинний у всіх країнах – членах Європейського Союзу.

Тренінговий курс завершується організацією навчальної поїздки на енергетичну тематику до Німеччини 2228 квітня 2018 року.

Мета тренінгу

Зниження споживання енергії, впровадження ефективних технологій і застосування професійного енергетичного менеджменту набувають усе більшого значення в усіх сферах суспільства.

Завдяки участі у тренінгу підприємства зможуть:

  • знизити енергетичні витрати та забезпечити власну конкурентоспроможність;
  • налаштуватися й підготуватися до змін на енергетичному ринку (підвищення цін, енергетичні податки, торгівля викидами шкідливих речовин);
  • зробити значний внесок у захист клімату (зобов’язання щодо захисту довкілля);
  • використовувати кошти проектів і фондів Європейського Союзу й інших міжнародних донорів для енергетичних проектів своїх підприємств та їх клієнтів.

Співробітники отримають важливі технічні знання для оптимізації використання енергії на підприємствах завдяки практичному тренінгу та навчаться цілеспрямовано їх застосовувати.

Цільова аудиторія тренінгу

Перший курс тренінгу «Енергетичний менеджер (ТПП)»  спрямований на спеціалістів енергетичних професій, відповідальних за використання енергії на підприємствах і консультантів із енергетичної тематики.

За наявності відповідних компетенцій учасники цього курсу мають можливість надалі працювати у якості тренерів на курсах «Енергетичний менеджер (ТПП)», що проводитимуться ТПП України.

Вартість участі у курсі

Пілотний курс «Енергетичний менеджер (ТПП)», а також навчальна поїздка до Німеччини фінансуються з проектних коштів Німецько-Українського партнерського проекту торгово-промислових палат KVP Ukraine і Товариства з міжнародної співпраці (GIZ).

Учасники курсу оплачують:

тренінговий курс – 9 950 грн, включаючи ПДВ;

навчальну поїздку до Німеччини – транспортні витрати: Україна –  Німеччина – Україна.

Заявка на участь у курсі

Заявка на курс здійснюється на підставі подання заповненого формуляра, що знаходиться в додатку. Термін подання заявки – до 15 вересня 2017 року включно. Відбір учасників проводять Торгово-промислова палата України та  Німецько-Українське партнерське проект KVP Ukraine. Максимальна кількість учасників  – 20 осіб.

Запитання щодо курсу, а також заповнені заявки на участь надсилайте на адреси:

Торгово-промислова палата України

Ольга Марушевська, керівник Офісу зі сприяння «зеленій» модернізації економіки

Тел.: +38 (097) 309-31-40, +38 (067) 225-78-21

E-mail: osm-zed@ucci.org.ua

Німецько-Український партнерський проект KVP Ukraine

Тетяна Білас, координатор проекту

Тел.:  +38 (050) 501-61-77

E-mail: project@kvp-ukraine.com

Навчальний план

Інформація про курс

Заявка учасника

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин