м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Фермерський зліт «Кооперація на 360°»

10 лис 2023 10:00-18:00

Кооператив Ukrainian Agro Connection (https://uac-coop.com/) щиро вітає Вас та запрошує до участі у заході Фермерський зліт «Кооперація на 360°»

Дата проведення: 10.11.2023

Час проведення: 10-00-18-00

Місце проведення: UBI Конференц Хол «SPACE» вул. Дорогожицька, 8 (6 поверх)

Фермерський зліт «КООПЕРАЦІЯ НА 360°» - це захід, який збирає різних учасників агробізнесу, обговорює важливі питання розвитку фермерства, кооперації та агропромислового комплексу України, презентує досвід найкращих фермерів, господарств та сільськогосподарських підприємств з усіх областей України.  Коротко про підсумки першого зльоту.

«КООПЕРАЦІЯ НА 360°» об’єднає понад 250 учасників – фермерів, власників фермерських господарств, директорів с/г підприємств та спеціалістів в агро. Унікальна можливість презентувати свій бізнес, продукти та розширити свою базу бізнес контактів.

Програма заходу тут.

Ми поговоримо про те, як та куди продавати зерно, чому кусається логістика зерна при зберіганні, під час перевалки та доставки.

Підіб’ємо підсумки року, прогнози та «погрози» на 2024 на ціни на олійні та зернові.

Обговоримо ринок землі, покажемо досвід роботи з агровиробниками та інвестиції в землю.

Отримаємо корисну інформацію про фінансування агросектору в умовах військового стану від компанії «ОККО», про форвардну програму фінансування агровиробників та організації закупівлі сільськогосподарської продукції.

Ви дізнаєтеся всю правду про аграрні розписки та що з ними робити.

Отримаєте пораду як інвестувати в агро на фондовому ринку.

Провідні юристи поділяться інформаціє як захистити бізнес від рейдерів та нададуть інструменти для мінімізації ризиків.

Враховуюче викладене, запрошуємо Вас прийняти участь у заході «Кооперація на 360°» в якості експерта або делегувати представника ТПП України для участі у заході. Також, просимо вашу організацію виступити інформаційним партнером заходу Фермерський зліт «Кооперація на 360°».

 

 

Додати в Google Calendar

Теги: Сільське господарство, Агросектор, бізнес, ТППУ

Анонси

Останні новини