м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Index Intelligence: як використовувати результати опитувань для ухвалення бізнес-рішень

23 лис 2023 11:00-12:00

23 листопада 2023 року запрошуємо на Інфосесію для бізнесу «Index Intelligence: як використовувати результати опитувань для ухвалення бізнес-рішень»

Дата і час проведення: 23 листопада 2023 року, 11:00 - 12:00

Формат проведення: онлайн, реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/9wY10lft .

Зараз проводиться величезна кількість опитувань.

Розуміти їхню цінність та навчитися користуватися результатами для ухвалення обґрунтованих рішень важливо як для успіху бізнесу, так і державних інституцій.

Наша інфосесія надасть вам необхідні знання та інструменти.

Запрошуємо вас долучитися до нашої онлайн-сесії, де ми розкриємо, як максимально ефективно використовувати дані опитувань та інтерпретувати індекси для ухвалення рішень для розвитку вашого бізнесу.

Приєднуйтеся до нас, щоб переконатись, що ваші бізнес-рішення підкріплені актуальною інформацією!

Що ви отримаєте:

  • Огляд індексів та опитувань, які проводяться в Україні.
  • Розуміння індексів і опитувань та їхньої ролі у прийнятті усвідомлених рішень.
  • Базові знання щодо методології збору даних та їх співставність.
  • Навички аналізу даних, що дозволять вам перетворити сухі цифри на стратегічні інсайти.

Для кого: захід буде корисним для бізнес-лідерів, менеджерів, аналітиків, та всіх, хто шукає ефективні підходи до використання інформації з опитувань для підсилення своїх стратегічних ініціатив.

Спікер: Світлана Заєць, канд. екон. наук, доцент, старший науковий співробітник Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти». Сертифікований спеціаліст систем управління в освітніх організаціях [ДСТУ ISO 21001:2019 (ISO 21001:2018, IDT), ISO 21001:2018]. Має багаторічний досвід у сфері соціально-економічного аналізу розвитку територій. Брала участь у підготовці та реалізації понад 5 науково-дослідних проєктів.

Зробіть Ваш бізнес результативнішим!

Чекаємо на Вас!

Захід проводиться в рамках проєкту «Підтримка інклюзивного економічного розвитку в Україні шляхом узгодження експортної стратегії з регіональним розвитком і ЦСР», фінансується урядом Німеччини і реалізується реалізується Програмою розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) в Україні у співпраці з німецькою федеральною компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» через програму міжнародного співробітництва «ReACT4UA (Використання та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі) / EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП».
Додати в Google Calendar

Теги: бізнес, ТППУ, giz, ПРООН в Україні, EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП

Анонси

Останні новини