м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Інфосесія для представників галузі легкої промисловості

30 сер 2023 10:00-13:00

Торгово-промислова палата України за підтримки проєкту “Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу”, який впроваджує Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та фінансує Уряд Німеччини через Німецький банк розвитку (KfW), запрошує вас взяти участь в Інфосесії для представників галузі легкої промисловості на тему:

«Логістичні питання, митні процедури та підготовка продукції до участі в міжнародних ярмарках, шоу-румах, виставках»

Ключові питання тренінгу:

1. Доставка продукції - як обрати правильний варіант доставки продукції для презентації закордоном

2. Митні питання та митні збори

3. Карнет АТА - чи потрібно його використовувати і коли?

4. Опис схеми доставки продукції на прикладі участі у шоу-румі на Тижні моди в Мілані 2023. Яку пошту або кур'єрську доставку можна використовувати для відправки продукції.

Спікер: Ксенія НАГОРНА, начальниця управління міжнародних відносин Запорізької ТПП, національна експертка міжнародних проєктів, сертифікована консультантка з менеджменту СМС, експертка зовнішньоекономічної діяльності з більш ніж 15-річним досвідом.

Коли: 30 серпня, початок об 10:00 (тривалість 2-3 год)

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/bN9nkr8d9kZMxLA17 

Захід організовано Торгово-промисловою палатою України за підтримки проєкту “Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу”, який впроваджує Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні та фінансує Уряд Німеччини через Німецький банк розвитку (KfW).

Додати в Google Calendar

Теги: ТППУ, семінар, легка промисловість, Міжнародна організація з міграції (МОМ), МСП

Анонси

Останні новини