(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Маркетинг експортної діяльності

10 вер 2020 14:00-16:00

В рамках циклу заходів “Let’s export to EU” Координаційний центр підтримки експорту Торгово промислової палати України організовує офлайн бізнес-зустріч на тему «Маркетинг експортної діяльності : Як звернути увагу до свого продукту європейських споживачів та закупівельників?»

 

В рамках зустрічі будуть розглянуті питання:
1. Вибір товару (чи представлений на ринку країни-імпортера, чи конкурує з іншими імпортними аналогами з України, канали збуту, ціни, логістика, рентабельність)
2. Дослідження соціокультурних особливостей (назва, логотип/кольорова гамма, традиції, звичаї, мовні аспекти) – що притаманне країнам ЄС?
3. Портрет ідеального споживача на прикладі європейських країн
4. Нейромаркетинг по-європейськи (сенсорний брендинг, асоціативна реклама) - приклади
5. Омніканальність (наявність завжди і скрізь, чим добре відрізняється від найкращого)

Лекція має прикладний характер та надасть необхідні інструменти для виходу товару на європейський ринок вже сьогодні.
Експертом зустрічі виступає Вікторія Карп, бізнес-тренер, старший партнер з маркетингу компанії Formative Partners, фахівець з нейромаркетингу, кандидат економічних наук з майже 20-річним досвідом роботи у галузі бізнесу.

Однією з основних проблем українських компаній, які представляють свою продукцію на міжнародних ринках є неправильно підібрана маркетингова стратегія та нерозуміння потреб іноземного споживача. Саме через це українські бренди дуже часто недооцінюються з боку іноземних партнерів. Чіткі та зрозумілі техніки та інструменти-найголовніший шлях до успішної реалізації експортної стратегії.

В рамках зустрічі ми надаємо можливість опанувати величезний обсяг корисної інформації і почати просувати свій бренд або товар на міжнародному ринку.

У разі неможливості бути присутнім за заході, Центр підтримки експорту надає можливість взяти участь у заході у форматі онлайн або отримати запис зустрічі.

Ціна участі: 700 грн.

РЕЄСТРАЦІЯ

У разі виникнення запитань чи необхідності отримати додаткову інформацію просимо звертатись до Центру підтримки експорту: [email protected], [email protected]

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини