(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Можливості побудови успішного бізнесу з ЄС ( Болгарія) – як перетворити перешкоди на можливості

09 бер 2021 11:00 - 11 бер 2021 12:30

Запрошуємо до участі у серії з трьох практичних коучинг-вебінарів «Можливості побудови успішного бізнесу з ЄС (Болгарія) – як перетворити перешкоди на можливості», що відбудуться 9-11 березня 2021р. (11:00-12:30) під патронатом Палати Адвокатів м. Софія (САК) за підтримки Торгово-промислової палати України.

Презентація охопить інтереси крупного, середнього і малого бізнесу. В ході презентації Вам розкажуть про доступні заходи фінансової та адміністративної підтримки бізнесу, а також конкретні проекти.

Для проведення вебінару ми запросили болгарського експерта пана Віталія Студжинського, голову Палати Адвокатів м. Софія, адвокатів провідних болгарських юридичних фірм та вузькопрофільних юристів, які зможуть відповісти на всі питання потенційних інвесторів. У рамках вебінару експерт обговорить наступні теми:

 1. туризм і охорона здоров'я (відкриття приватних лікарень і санаторіїв, оформлення концесій на використання лікувальних мінеральних джерел, придбання і введення в експлуатацію готелів). Посилання на реєстрацію.
 2. промисловість (перенесення в Болгарію складальних цехів з випуску продукції машинобудування, відкриття цехів з виробництва одягу і взуття для подальшого продажу в ЄС, питання оподаткування міжнародних угод з ПДВ і мита). Посилання на реєстрацію.
 3. сільське господарство (питання експорту продуктів харчування, допомога в оформленні сезонних працівників та їх сімей тощо). Посилання на реєстрацію.

Зокрема, будуть обговорюватись наступні питання:

 • заходи адміністративної та фінансової підтримки бізнесу;
 • можливість придбання в Болгарії за низькими цінами промислових приміщень для перенесення в Болгарію цехів із збірки продукції машинобудування з українських запчастин (зі збереженням основних виробничих потужностей в Україні) і подальшого експорту готової продукції, але вже як виробленої в ЄС;
 • покупки діючих багатопрофільних лікувальних закладів в Болгарії із збереженням робочого персоналу;
 • придбання за низькими цінами законсервованих медичних об'єктів з одночасним оформленням прав на родовища лікувальної мінеральної води (концесія) і можливістю організації бальнеолікування на базі клініки / стаціонару(можливе одночасне використання таких об'єктів також для соціальних проектів);
 • лікування громадян України (а також для комерційних цілей - лікування заможних жителів західної Європи);
 • можливість відкриття лікарень, повністю підпорядкованих внутрішнім медичним стандартам України та відрядження в них провідних медичних фахівців з України);
 • реалізації сільськогосподарських проектів по вирощуванню в Болгарії лікувальних трав і традиційних для України культур з подальшим експортом продукції в ЄС;
 • спрощені режими оформлення віз для сезонних робітників, зайнятих у сфері медицини, туризму та сільського господарства.

Вебінари можуть бути записані на відео, у разі приєднання до семінару учасник дає свою згоду на публікацію відео- та фотоматеріалів.

Будь ласка, перешліть наше повідомлення Вашим партнерам і іншим зацікавленим особам.

Робоча мова вебінарів – російська.

Участь у вебінарах безкоштовна.

Форма проведення - онлайн.

Для реєстрації на участь у вебінарах перейдіть, будь ласка, за посиланням, після чого Ви отримаєте запрошення з посиланням на вебінар.

 

У разі будь яких інших запитань, будь ласка, звертайтесь:

Юлія Єгорова : [email protected] +38 050 942 69 66;

Ольга Сухенко: [email protected] +38(044)461 98 07

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин