м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ПРАКТИЧНИЙ СЕМІНАР ДЛЯ УКРАЇНСЬКИХ МСП, ІННОВАЦІЙНИХ КОМПАНІЙ, СТАРТАПІВ

01 тра 2024 15:00-17:00

ПЕРШІ КРОКИ ДО СТВОРЕННЯ УСПІШНОГО БІЗНЕСУ: проект Erasmus For Young Entrepreneurs- правила реєстрації, розробка та аналіз бізнес-плану. 

Дата: 1 травня.
Час: 15-00.  
Формат: online.

Торгово-промислова палата України запрошує представників українського малого та середнього бізнесу, інноваційних компаній, стартапів взяти участь у практичному семінарі в рамках проекту ERASMUS для молодих підприємців - Перші кроки до побудови успішного бізнесу.

Основні цілі заходу:

-    Презентація основних правил проекту для молодих підприємців;
-    Шаблон презентації для створення бізнес-плану: опис бізнес-ідеї, цілі та концепція бізнесу, конкурентний аналіз, фінансовий аналіз бізнесу
-    Пошук партнерів

Практична частина заходу: під час заходу компанії отримають практичну підтримку щодо реєстрації на платформі проекту EYE.  Учасники будуть розділені на дві окремі групи / з окремими кімнатами на платформі Zoom, де вони зможуть подати свої бізнес-ідеї до проекту EYE за підтримки співробітників проекту EYE.

Кого ми шукаємо: ми шукаємо українські малі та середні підприємства, інноваційні компанії та стартапи (не більше 3 років діяльності) та/або тих, хто планує розпочати бізнес і хоче зробити його якісно.

Що нам потрібно: у нас буде практична частина нашого воркшопу, під час реєстрації нам знадобиться ваш бізнес-план (або презентація вашої бізнес-ідеї), резюме у форматі Euro pass. 

Реєстрація можлива за наступним посиланням:  https://forms.gle/ZUHHfuvhBZXPA27j6 .
 

Додати в Google Calendar

Теги: ТППУ, семінар, Erasmus for Young Entrepreneurs, МСП

Анонси

Останні новини

Більше новин