(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Семінари з впровадження системи енергетичного менеджменту на промислових підприємствах (рівень користувача)

11 гру 2017 09:45 - 15 гру 2017 17:30

Офіс зі сприяння зеленій модернізації економіки Торгово-промислової палати України спільно з Групою управління Проекту (ГУП) ЮНІДО/ГЕФ «Впровадження стандартів систем енергоменеджменту в промисловості України» (www.ukriee.org.ua) анонсує відбір учасників Програми підготовки фахівців з впровадження системи енергетичного менеджменту  на промислових підприємствах (рівень користувача).

Перший семінар відбудеться 11-12 грудня 2017 року в Торгово-промисловій палаті України.

Тренери: Ерік Гудб’єрк, міжнародний експерт ЮНІДО з систем енергетичного менеджменту та Національний експерт з систем енергетичного менеджменту. Програма семінару додається.

Другий семінар відбудеться 14-15 грудня 2017 року в Дніпропетровській торгово-промисловій палаті.

Тренери: Ерік Гудб’єрк, міжнародний експерт ЮНІДО з систем енергетичного менеджменту та Національний експерт з систем енергетичного менеджменту.

Програма

Цільова аудиторія:

- представники керівництва підприємств;

- енергоменеджери підприємств;

- представники технічних служб підприємств;

- представники державних організацій, відповідальних за енергозбереження;

- консультанти з питань енергозбереження;

- представники навчальних закладів, у яких проводиться навчання з питань енергоефективності та енергозбереження.

Передумовою участі у семінарі є навички роботи в програмі Excel та спеціалізація чи досвід роботи у відповідній сфері.

Для організації заходу необхідно до 6 грудня 2017 року надати до Офісу зі сприяння зеленій модернізації економіки Торгово-промислової палати України (osm-zed@ucci.org.ua; rhombusgu@gmail.com) інформацію щодо представників підприємства (ПІБ, назва підприємства/організації, посада, мобільний телефон, адреса електронної пошти) для участі в одному із вищезазначених семінарів та стисле резюме щодо досвіду роботи у зазначеній сфері. За додатковою інформацією звертатися до керівника Офісу зі сприяння зеленій модернізації економіки ТПП України Ольги Степанівни Марушевської, тел. 044 461 9820 або 097 309 31 40.Кількість учасників семінару обмежена. Відбір здійснюється на конкурсній основі. Участь у семінарі безкоштовна. Проживання та транспортні витрати учасники покривають
самостійно.

 

 

  

Додати в Google Calendar