м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Сертифікаційна програма тренінгів для консультантів з експорту до ЄС

21 січ 2019 09:00 - 25 січ 2019 18:00

Торгово-промислова палата України запрошує фахівців із міжнародної торгівлі взяти участь у Сертифікаційній програмі тренінгів для консультантів з експорту до ЄС, розробленій CTA Economic & Export Analysts Ltd (Великобританія).

З 2015 року вже 68 експертів взяли участь у Програмі і стали сертифікованими консультантами з експорту до ЄС. Серед них – фахівці торгово-промислових палат, центральних органів державної влади, державних і приватних підприємств, комерційних банків, а також приватні консультанти.

14-денна інтенсивна програма складається з чотирьох послідовних частин, що поєднують теорію та практичні заняття.

Курс 1: Основи експортного консалтингу. Основи експортного процесу.Огляд Угоди про ЗВТ з ЄС (24–25 жовтня 2018 року).

Курс 2: Умови доступу на ринок ЄС. Законодавчі вимоги та вимоги споживачів. Розробка та планування навчальних заходів для виробників (14–16 листопада 2018 року).

Курс 3: Вторинне та первинне дослідження ринку. Публікування досліджень (4–7 грудня 2018 року).

Курс 4: Аудит експортної готовності. Розробка експортної стратегії та плану маркетингових заходів (21–25 січня 2019 року).

Мова навчання: англійська.

Учасники, котрі успішно проходять тренінги, стають сертифікованими компанією CTA Economic & Export Analysts Ltd та ТПП України консультантами з експорту в рамках Угоди про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. Вони входять до реєстру сертифікованих консультантів, що веде ТПП України і який слугує підтвердженням схвалення та гарантії кваліфікації фахівців.

Тренери: сертифіковані тренери з експорту до ЄС.

Місце проведення: ТПП України.

Учасники, які не взяли участь у Курсах 1-3 у 2018 році, зможуть надолужити їх у 2019 році в рамках запланованого 5-го раунду Програми.

Якщо Вас зацікавила ця інформація, залиште свої контактні дані за посиланням, і ми надішлемо Вам докладнішу програму та умови участі.

Контактна особа: Віра Кузнецова, дирекція міжнародного співробітництва ТПП України (044 461 98 07, [email protected]).

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин