м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Сертифікована програма навчання консультантів з експорту

01 бер 2022 09:00 - 22 кві 2022 18:00

ТПП України за фінансування Європейським Союзом та урядом Німеччини проведе Сертифіковану програму навчання консультантів з експорту.
 
По успішному завершенні 14-денної програми, Ви отримаєте сертифікат і потрапите до електронної бази консультантів з експорту ТПП України.
 
Оновлена програма має на меті:  
- сформувати знання та навички з надання експортних послуг та обслуговування компаній;   
- зрозуміти процес експорту та окремих етапів розвитку експортного напрямку;   
- розвинути базу консультантів з експорту в системі експортної підтримки України.  
 
Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації та відповідності до кваліфікаційних вимог до учасників Програми.
 
Реєстрація
Програма

 
Цільова аудиторія:  
Консультанти та експерти регіональних торгово-промислових палат, які залучаються до надання експортних послуг бізнесу;  
Представники організацій з підтримки бізнесу, асоціацій, спілок та об‘єднань, державних агенцій та установ, які надають допомогу бізнесу з питань розвитку експортної спроможності.  
Вимоги до учасників навчання – мають незначний/ не мають досвід в експорті та залучені у консультування з питань експорту, є співробітниками вищезазначених організацій та установ, володіють англійською мовою на рівні базового розуміння текстів (робота з англомовними ресурсами).   
 
Звертайтеся до нас, у разі виникнення питань:
 

 

Захід організований Торгово-промисловою палатою України в рамках проєкту «Застосування та імплементація Угоди про асоціацію між ЄС та Україною у сфері торгівлі / EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19. EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства – Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові, Україні – зокрема надає додаткове фінансування та послуги з розвитку бізнесу, а також сприяє ефективному регулюванню підприємницької діяльності.

Детальніше: www.eu4business.org.ua #eu4business, #MovingForwardTogether, #sme_support_EU_GIZ, #GIZ_Trade_EU_UA_Association

Додати в Google Calendar

Теги: експорт, ТППУ, навчання

Анонси

Останні новини