м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Сертифікована програма навчання консультантів з експорту від ТПП України

04 лип 2023 15:00 - 14 сер 2023 19:00

Програма має на меті надати учасникам знання та практичні навички, необхідні для ефективного та якісного консультування з питань експорту.

Терміни навчання: 04 липня 2023 - 14 серпня 2023 р.
Тривалість навчальних вебінарів - від 2,5 до 4 годин
Час проведення:  15:00 - 19:00
Формат навчання: онлайн
Цільова аудиторія: фахівці регіональних ТПП, представники кластерних об‘єднань та організацій підтримки бізнесу, в стратегії розвитку яких є експортний напрям.

Програма навчання:

 • Оцінка готовності компанії та продукції до експорту
 • Вибір потенційних ринків збуту
 • Аналіз вимог ринку та адаптація продукту
 • Вибір моделі входу на ринок
 • Ідентифікація споживачів, покупців, партнерів
 • Підготовка рекламних матеріалів
 • Розробка маркетингового плану виходу на ринок
 • Пошук покупців і партнерів
 • Перші кроки в експорті (виставки, візити, переговори)
 • Логістика та митні процедури
 • Контракти
 • Електронна комерція

Програма включатиме навчальні вебінари та вправи, які охоплюватимуть принаймні 6 різних послуг, таких як вибір ринку, розробка маркетингового плану та підготовка експортних документів, серед іншого. Навчання передбачає виконання домашніх завдань та участь у менторських зустрічах.

Наприкінці навчання учасники проходят тестування, за результатами якого матимуть можливість взяти участь у процесі експортного консультування підприємств за підтримки досвідчених менторів. 

Учасники навчання, які успішно опанували програму та пройшли тестування, розміщуються в базі даних національних консультантів з експорту.

Зареєструйтеся сьогодні, щоб скористатися цією винятковою можливістю вдосконалити свої навички розвитку експорту під керівництвом досвідчених консультантів з експорту. 

Ваш шлях до освоєння консультативних послуг з експорту починається тут!
Реєстраціяhttps://forms.gle/d21Lkz97sw27EcEf9

Контактні особи ТПП України: Юлія Єгорова ([email protected]; [email protected]); Марина Охромєєва ([email protected])
Для отримання додаткової інформації та деталей реєстрації відвідайте наш веб-сайт або зв’яжіться безпосередньо з нашою командою. Ми з нетерпінням чекаємо вас на нашій навчальній програмі.
 

Довідкова інформація:

 

Захід організовано в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку за дорученням Європейського Союзу та уряду Німеччини реалізує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Захід став можливий за рахунок додаткового фінансування уряду Німеччини. Організатори заходу – Торгово-промислова палата України та Координаційний центр підтримки експорту.
Зміст публікації є виключною відповідальністю Торгово-промислової палати України та Координаційного центру підтримки експорту і не обов'язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

 

Додати в Google Calendar

Теги: експорт, ТППУ, giz, навчання, РТПП, EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, програма

Анонси

Останні новини