(044) 584-28-24  |  (044) 584-28-36 (прес-служба)
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Тренінг з проектної діяльності «Європейські фонди та програми фінансової підтримки, як залучити кошти на розвиток вашого проекту»

18 Лип 2017 09:00-18:00

Торгово - промислова палата України запрошує Вас взяти участь в навчальному курсі «Європейські фонди та програми фінансової підтримки, як залучити кошти на розвиток вашого  проекту».

18 липня 2017 року у Київ приїжджає італійський спеціаліст EU  Project  Алєссіо Ді Карло для презентації діяльності EU  Projectта проведення першого одноденного тренінгу для українських компаній, організацій та установ щодо умов та правил участі у європейських tenders та Call for  Proposals.

Основні теми заходу: 

  • Проектний менеджмент, логічно-рамковий підхід при підготовці грантових проектів.
  • Європейські програми та фінансові можливості для залучення коштів на розвиток бізнесу.
  • Аналіз правил гри Європейських проектах.
  • Аналіз якості заявки на проект. Основні критерії оцінки.
  • Планування та бюджетування проекту.

 Умови участі у тренінгу: 

  1. Необхідно пройти попередню реєстрацію за посиланням: https://goo.gl/forms/cJSsIoxLXNAqizY02
  2. Представник компанії обов’язкове повинен володіти англійською мовою
  3. Для участі у навчальному курсі, компанія/організація вже повинна мати концепцію проекту, проектну пропозицію, для реалізації якої іде пошук фінансових інструментів. Концепцію проекту необхідно попередньо відправити для її першочергового оцінювання італійським спеціалістом на англійській мові, на електронну адресу: soo-ird@ucci.org.uaдо  7.07.2017 з поміткою «для участі у навчальному курсі «Європейські фонди та програми». 
  4. Вартість участі для одного представника компанії - 100 євро (з ПДВ).  Оплату необхідно здійснити до 10.07.2017
  5. Кількість місць обмежена – група не більше 15 чоловік.

 

Під час участі у тренінгу Ви отримуєте можливість спілкування та консультування від провідного експерта в області проектного менеджменту, стратегічного планування та реалізації соціальних проектів, отримаєте можливість залучення допомоги іноземних експертів для написання проектних пропозицій та залучення фінансових коштів для подальшого розвитку Ваших проектів.

Додаткова інформація за телефоном 044 279 19 90 та e-mail soo-ird@ucci.org.ua, lvo-ird@ucci.org.ua

 

Про EUProject
Торгово-промислова палата України рада проінформувати Вас, що за підтримки Почесного консула України в м. Падуя, пана Марко Тосона та за співпраці між ТПП України та Почесним консульством України в м. Падуя, у Києві розпочав свою роботу представницький офіс компанії EU Project (www.eu-project.eu). 
EU Project був створений для підтримки компаній та установ зі всього світу, які мають намір співпрацювати з Європейськими фінансовими установами, фондами для отримання фінансової допомоги на реалізацію власних проектів.
Офіси EU Project, окрім Києва, вже багато років працюють у Італії та Брюсселі, діяльність яких підтримується депутатом Європарламенту пані Елізабет Гардіні.
Як працює EUProject?
Крок 1 – Декілька разів на рік група італійських експертів приїжджає до України для проведення спеціалізованих тренінгів та семінарів щодо умов та правил роботи українських компаній та установ з європейськими фінансовими інституціями.
Крок 2 – У разі виявлення інтересу к послугам EU Project, українські компанії або установи повинні попередньо надати усю необхідну інформацію представникам EU Project для першочергового оцінювання.
Крок 3 – Команда італійських спеціалістів  EU Project розробляє проектну документацію для вже фінальної подачі проектної заявки до фінансових установ або на європейські тендери та Call for proposals.
Крок 4 - Після узгодження всіх деталей, команда італійських спеціалістів  EU Project займається безпосередньо поданням підготовлених проектних пропозицій до відповідних Європейських інституцій.

 

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини