м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Вебінар «Цифрові інструменти в експортному маркетингу та розвитку експорту»

01 лис 2023 10:00-12:00

ТПП України у партнерстві з ТПП Латвії продовжують активну реалізацію спільного міжнародного проєкту у форматі DCP (Development Cooperation Partnership) – LATUA 2.

Проєкт LATUA 2 спрямований на підтримку інтеграції України до єдиного європейського ринку з використанням Латвії у якості точки входу.  

Третім у рамках проєкту стане вебінар «Цифрові інструменти в експортному маркетингу та розвитку експорту», який відбудеться 1 листопада 2023 року о 10:00 за київським часом.

Якщо ви плануєте розширити свій бізнес на міжнародний рівень, то важливо розуміти цифрові інструменти в експортному маркетингу.

Ці знання є необхідними як для підприємців, так і для маркетологів, допомагаючи розуміти цифрові інструменти, що підвищують ефективність експортного маркетингу, збільшують глобальну видимість, та покращують SEO, що сприяє привертанню нових клієнтів і зростанню прибутку.

Під час вебінару ви дізнаєтеся про:

1.    Стратегію цифрового маркетингу: Інесе Паберза, експерт зі стратегічних комунікацій та творець комунікацій бренду, поділиться інсайтами стосовно розробки та виконання стратегії цифрового маркетингу для підтримки експортних ініціатив.
2.    Розкриття глобальних можливостей через ефективні веб-сайти: Крістіне Пудане, генеральний директор та веб-стратег The BrandSite, розгляне, як веб-сайти можуть бути використані для досягнення глобального успіху, а також поділиться стратегіями їх ефективної оптимізації.
3.    Що таке SEO? Оскарс Озерс, радник з бізнес-рішень від Uprankd SIA, розкриє суть та важливість пошукової оптимізації (SEO) для просування вашого бренду та продуктів на міжнародних ринках.
4.    Розповідь досвіду: Анна Марія Зідере-Лайзане, менеджер із ключових клієнтів у Балтії від FELICI LLC, поділиться своїм власним досвідом та успішними історіями з розвитку бізнесу на міжнародному ринку за допомогою цифрових інструментів.

Попередня програма заходу:

Модератор: Ліга Січева
Керівник відділу проєктів ЄС у Торгово-промисловій палаті Латвії

  • 10:00 - 10:10 Вступне слово

Міністерство закордонних справ (уточнюється)

  • 10:10 - 10:40 Стратегія цифрового маркетингу

Інесе Паберза, експерт зі стратегічних комунікацій, творець комунікацій бренду

  • 10:40 -11:10 Розкриття глобальних можливостей через ефективні веб-сайти

Крістіне Пудане, генеральний директор і веб-стратег The BrandSite

  • 11:10 -11:40 Що таке SEO?

Оскарс Озерс, радник з бізнес-рішень, Uprankd SIA

  • 11:40 - 12:00 Історія з досвіду

Анна Марія Зідере-Лайзане, менеджер із ключових клієнтів у Балтії, FELICI LLC

Участь у вебінарі безкоштовна за умови попередньої реєстрації - https://forms.gle/Lmqq8uxSNcBULNiz5

Мова вебінару – англійська

Цей захід буде особливо цікавим для:

  • 1.    Підприємців та власників бізнесу, які мають цікавість розширити свою діяльність на міжнародному ринку та ефективно просувати свої продукти або послуги.
  • 2.    Маркетингових фахівців та спеціалістів з розвитку бренду, які бажають долучити до свого арсеналу знань інструменти цифрового маркетингу для підтримки експортних ініціатив.
  • 3.    Власників веб-сайтів та осіб, які відповідають за їхню ефективність, та бажають дізнатися, як оптимізувати та використовувати їх для глобального росту бізнесу.
  • 4.    Фахівців із пошукової оптимізації (SEO), які хочуть розширити свої знання щодо технік і стратегій SEO для покращення видимості свого бренду в пошукових системах.
  • 5.    Всіх, хто цікавиться цифровим маркетингом та хоче ознайомитися з передовими практиками та інструментами цифрової реклами та комунікацій.

Під час вебінару буде надана можливість задавати питання спікерам та отримувати на них відповіді.

У випадку виникнення питань прохання звертатися до співробітників ТПП України:
Карина Вольф, +380671122041, [email protected]

Запрошуємо до участі!

Вебінар організовується  у рамках проєкту «Підтримка інтеграції українських МСП та організацій підтримки бізнесу в Єдиний європейський ринок за допомогою Латвії як точки входу» (LATUA 2) та фінансується Міністерством закордонних справ Латвійської Республіки та співфінансується Торгово-промисловою палатою Латвії.
 

Додати в Google Calendar

Теги: експорт, ТППУ, вебінар, ТПП Латвії

Анонси

Останні новини

Більше новин