(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Використання інструментів ЄС в економічному та торговельному співробітництві

08 Гру 2017 09:40-14:30

8 грудня в ТПП України відбудеться семінар «Використання інструментів ЄС  та переваг Угоди про Асоціацію в  економічному та торговельному співробітництві. Роль малих та середніх підприємств у розвитку економічних відносин між ЄС та Україною», який Палата проводить спільно з Посольством Республіки Болгарія в Україні.

Програма семінару передбачає виступи та презентації провідних європейських експертів – економістів з великим досвідом роботи у структурах ЄС у сфері зовнішньої торгівлі, управління проектами з розвитку малого та середнього бізнесу, підвищення конкурентоспроможності компаній, громадських закупівель тощо.

Учасники семінару отримають від фахівців-практиків інформацію  щодо правильного позиціонування українського бізнесу на закордонних ринках, зокрема щодо інструментів доступу до ринку ЄС після набуття чинності Поглибленої та всеосяжної зони вільної торгівлі (ПВЗВТ) між ЄС та Україною, зможуть у рамках вільної дискусії обговорити з ними практичні аспекти ведення бізнесу з ЄС та дізнатись про унікальний досвід успішної  інтеграції болгарської економіки до єдиного європейського ринку.

Програма семінару

Робочі мови заходу – українська, англійська та російська, переклад забезпечується.

Із вітальним словом до учасників семінару звернуться Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Болгарія в Україні та президент ТПП України.

Реєстрація: для участі у семінарі прохання не пізніше 07 грудня зареєструватися за посиланням

Участь у заході безкоштовна.

Контакти для отримання додаткової інформації:

ТПП України -  тел. (044) 461 98 08, E-Mail:  boi-ier@ucci.org.ua (Ольга Бондаренко)

Посольство Болгарії в Україні – E-Mail: Elena.OVANEZOVA@mfa.bg (Єлена Слатинська-Ованезова)

 

 

 

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини

Більше новин