(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Впровадження в навчальний процес програм з кібербезпеки

18 жов 2018 09:30-14:00

В рамках заходів Місяця кібербезпеки в Україні, Українська Академія кібербезпеки спільно з Центром кращого Інтернету та Інститутом модернізації змісту освіти МОН України проводить конференцію і тренінг для адміністраторів професійно-технічних училищ та коледжів України щодо впровадження в навчальний процес програм з кібербезпеки.

Для учасників буде презентовано досвід Сполучених Штатів Америки з реалізації освітніх проектів в рамках Національної освітньої ініціативи у сфері кібербезпеки (NICE), національні стандарти кіберзахисту критичної інфраструктури, класифікатор компетентностей та довідкові матеріали для розробки навчальних програм післяшкільної освіти у сфері кіберзахисту. Також буде проведено тренінг-презентацію з використання цифрових технологій у навчальному процесі та вебінар щодо використання кібербезпекових освітніх ресурсів.

Захід проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України та Антикризового центру кіберзахисту бізнесу Торгово-промислової палати України, а також Програми малих грантів публічної демократії Посольства США в Україні.

Місце і час проведення: 18 жовтня 2018 року, Київський професійний коледж підвищеної військової і фізичної підготовки, м. Київ, бул. Шевченка, 56. Початок о 9:30.

Додати в Google Calendar