м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

ЗУСТРІЧ З ВЛАСНИКОМ ІНДОНЕЗІЙСЬКОЇ КОМПАНІЇ IC TRADE LIMITED

24 жов 2022 08:00-18:00

У рамках візиту в Україну директора індонезійської компанії 24 жовтня 2022 року, ТПП України організовує зустріч представників приватних компаній та бізнесу України, які спеціалізуються на експортуванні зерна та кукурудзи з виконавчим директором компанії IC TRADE LIMITED паном Путера (ETS. Putera).

У зв’язку з питанням безпеки будемо вдячні за проведення особистих зустрічей в окремому порядку. Наразі формуємо графік зустрічей в Києві.

Пропонуємо варіант або проведення переговорів в офісі Вашої компанії, що знаходиться в Києві, або організацію онлайн переговорів за допомогою платформи Zoom.  Для організації зустрічі, просимо заповнити анкету - https://forms.gle/JJ7QZ12xhS4uT4NNA.

До участі в переговорах запрошуємо ділові кола України різних сфер діяльності, зокрема сільського господарства, металургії та інших зацікавлених у встановленні прямих контактів з трейдером.

Детальна інформація тут.

Мова спілкування - англійська.

За додатковою інформацією звертайтесь до Дирекції міжнародного співробітництва ТПП України, контактна особа Анна Любима (тел.: +38 095 546 6509, +38 044 461 9808, e-mail: [email protected]).

Додати в Google Calendar

Теги: експорт, бізнес, Україна, Індонезія

Анонси

Останні новини