(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Установче засідання української частини Українсько-катарської ділової ради

03 чер 2019 17:00-18:00

Анкета учасника

 

 

Торгово-промислова палата України інформує, що 3 червня 2019 року в приміщенні ТПП України (вул. Велика Житомирська, 33, каб. 401, о 17:00) відбудеться засідання української частини Українсько-катарської ділової ради (далі УКДР).

Найбільш перспективними напрямами співробітництва між Україною та Державою Катар є: чорні метали та вироби з них, продукція агропромислового комплексу (зернові культури (на першому місці по експорту є ячмінь), молоко і молочні продукти, яйця птиці, натуральний  мед, м'ясо та їстівні субпродукти, вироби деревообробної промисловості (меблі, вироби з деревини), машинобудування тощо.

Крім того, катарська сторона зацікавлена в участі українських компаній у спорудженні на території Катару терміналів для зберігання (переробки) зернових і соняшникової олії з України. Також, у контексті підготовки країни до проведення Чемпіонату світу з футболу 2022 р., перспективними напрямами розширення українського експорту до Катару залишаються поставки будівельних матеріалів та експорт послуг (виконання українськими компаніями робіт з будівництва доріг, готелів, спортивних об’єктів, на правах субпідрядників, та їх оснащення).

Катарський імпорт представлений переважно такими товарними позиціями: пластмаси, полімерні матеріали, органічні хімічні сполуки, продукція нафтохімічної галузі.

Пропонуємо всім бажаючим долучитися до формування складу української частини УКДР.

У разі зацікавленості надіслати до Дирекції міжнародного співробітництва заявку на вступ до складу УКДР.

Контакти для довідок: (044) 461 98 07;  [email protected]

Додати в Google Calendar

Теги: ТППУ, ділова рада, Катар

Анонси

Останні новини