(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Установче засідання Українсько-Болгарської торгово-промислової палати

03 лис 2021 11:00-12:00

Торгово-промислова палата України висловлює свою повагу і запрошує долучитися до участі в установчому засіданні Українсько-Болгарської торгово-промислової палати.

Установче засідання відбудеться 03 листопада 2021 р. об 11:00.
Під час заходу буде також обрано голову Українсько-Болгарської торгово-промислової палати.
Засновником Українсько-Болгарської ТПП виступає ТПП України.

Основним напрямом роботи Українсько-Болгарської ТПП мають стати заходи з активізації та поглиблення ділових відносин між Україною та Республікою Болгарія (економічні самміти, бізнес-форуми, ділові місії, дослідження актуальних ринків, пошук партнерів тощо). До участі у заході запрошуються українські компанії, що вже працюють або зацікавлені у встановленні ділових стосунків з Болгарією.

Формат зустрічі - онлайн. Зустріч, у форматі онлайн, відбудеться на базі системи ZOOM. Посилання в кімнату вебінару буде надіслано зареєстрованим учасникам на пошту за день до події.

Головною метою діяльності Українсько-Болгарської ТПП буде

  • сприяння розвитку українсько-болгарських ділових і торговельно-економічних зв’язків;
  • диверсифікація структури та збільшення обсягів товарообігу між двома країнами;
  • пошук і втілення оптимальних моделей та форм ділового співробітництва;
  • налагодження двосторонньої виробничо-технічної та інноваційно-інвестиційної кооперації;
  • створення сприятливих умов для спільної взаємовигідної виробничої, торговельної, транспортної, будівельної, фінансово-кредитної, страхової, науково-дослідної та інших видів діяльності;
  • сприяння створенню спільних підприємств у різних галузях економіки, інвестиційних фондів, торгових компаній, відкриттю філій і представництв діючих суб'єктів господарювання, а також всебічний розвиток усіх видів підприємництва, не заборонених законодавством України та Болгарії;
  • підтримка різних форм двостороннього ділового, освітнього, наукового, культурного і туристичного обміну між Україною та Болгарією.

Передбачається, що Українсько-Болгарська ТПП буде діяти на засадах добровільності та рівноправності її учасників, буде відкритою для вступу нових членів і зацікавленою у взаємовигідних партнерських відносинах з іншими організаціями та установами. Запрошуємо всіх зацікавлених взяти участь у згаданому установчому засіданні.

ПРОГРАМА

РЕЄСТРАЦІЯ
 
Контактні особи в Дирекції міжнародного співробітництва:
Бондаренко Ольга – 461 98 08, 067 216 17 82[email protected]
Єгорова Юлія – 461 98 07, 050 942 69 66, [email protected]
Забашта Валерія – 584 28 15, 050 366 49 97[email protected]

Додати в Google Calendar

Анонси

Останні новини