м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

«Артемсіль» запустило нове виробництво

18.01.2018

18 січня 2018 року державне солевидобувне підприємство «Артемсіль» запустило виробництво очищеної харчової солі. Нова продукція буде йти як на експорт, так і на внутрішній ринок.

Вітаючи колектив підприємства з цією важливою подією, його керівник  Вікторія Луценко зазначила: «Сьогодні ми почали виробництво солі вищого сорту в сучасній упаковці зі збереженням традиційного зовнішнього вигляду пачки. Реалізація цього проекту дозволить нам поліпшити якість продукції, збільшити присутність ДП «Артемсіль» на експортних ринках і створити нові робочі місця».

Крім представників колективу, урочистий захід із нагоди запуску нового виробництва відвідали керівники Донецької облдержадміністрації, Соледарської об’єднаної територіальної громади, управління Держпраці в Донецькій області, Торгово-промислової палати, представники ЗМІ.

Технічні фахівці підприємства провели екскурсію для всіх присутніх, розповіли про технологію виробництва очищеної солі. Вони відзначили, що для отримання солі вищого ґатунку за ДСТУ 3583:2015 в існуючу технологію було інтегровано процес фотосепарації, який дозволив усунути з кам'яної солі темні включення природного походження (ангідриди). В результаті сіль одержала більш привабливий зовнішній вигляд, а також в ній збільшився вміст NaCl до 99%.

У цей день випуск очищеної харчової солі був запущений на двох рудниках підприємства одночасно. На дільниці рудника № 1,3 нова харчова продукція розфасовується масою 1 кілограм у картонну пачку і поліетиленовий пакет. На дільниці рудника № 4 проходить не тільки додаткове очищення солі, але й її розфасовка по 0,5 і 1 кг у пачки нового зразка. Вони більш барвисті, міцні, зручні у використанні, продукція в них не злежується. Харчова сіль після додаткового очищення й якісної упаковки відповідає європейським нормам якості.

Відзначимо, що програма з реконструкції та модернізації всіх рудників була розпочата на підприємстві ще в 2016 році. Основні інвестиції в імпортне високотехнологічне обладнання становили 23,5 мільйона гривень. Системи для очищення та фасування солі були закуплені через електронну систему Prozorro, що дозволило вибрати найкраще обладнання за прийнятною ціною. За попередніми розрахунками, вкладені інвестиції в даний проект окупляться вже через 1,5 року.

ДП «Артемсіль» планує продовжити технічне переоснащення рудників і перейти до випуску очищеної солі на всіх виробничих лініях.

 

Теги: Бізнес, підприємництво, Артемсіль

Анонси

Останні новини