м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Авіарейс Київ – Астана відновлено після дворічної перерви

01.06.2017

1 червня о 9:20 за київським часом у Києві приземлився перший рейс авіакомпанії Air Astana за відновленим маршрутом «Астана – Київ – Астана». Прямі рейси зі столиці України здійснюватимуться 5 разів на тиждень – у понеділок, середу, четвер, п’ятницю та субботу – на сучасних літаках Airbus A320 і Embraer 190.

Прямий рейс «Астана – Київ – Астана» економічно обґрунтований із огляду на зростаючий інтерес українців до центральноазійського регіону, а також казахів – до європейського напрямку. Він відкриває нові можливості для розвитку торговельно-економічної та культурно-гуманітарної співпраці України та Казахстану.

«Це ще один транзитний канал, який дозволить казахам і громадянам держав регіону скористатися унікальним транзитним потенціалом України, аби дістатися до Європи й Америки. Air Astana раніше вже здійснювала польоти між столицями країн, і відновлення цього авіасполучення демонструє зростаючий взаємний інтерес. Це особливо важливо в контексті запровадження Європейським Союзом безвізового режиму для громадян України, які працюють у цьому регіоні, а також для гостей міжнародної виставки ЕКСПО 2017 в Астані. Я впевнений, що цим рейсом скористаються українські та зарубіжні гості Національного дня України в рамках ЕКСПО 2017 15 червня», – сказав Тимчасовий Повірений у справах України у Казахстані Володимир Джиджора.

Під час урочистей із нагоди події, організованих в Астані 30 травня 2017 року авіакомпанією та Посольством України в Казахстані, президент Air Astana Пітер Фостер наголосив, що відновлення польотів є свідченням того, що Україна економічно відбудовується  після важких часів.

Теги: ТППУ, Бізнес, Казахстан, Експо 2017, підприємництво

Анонси

Останні новини