(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Член ТПП України підприємство «Фармак» планує створити виробництво в Узбекистані

28.04.2020

Стан і перспективи фармацевтичного ринку України та шляхи просування галузевого експорту обговорили під час зустрічі президент ТПП України Геннадій Чижиков, посол України в Узбекистані Микола Дорошенко, керівництво члена Палати підприємства «Фармак» Філя Жебровська та Володимир Костюк.

За словами очільників підприємства, «Фармак» планує створювати своє виробництво в Узбекистані. За 15 років успішної роботи в Республіці Узбекистан підприємство «Фармак» стало одним із лідерів цього регіону, зайнявши 4-те місце на фармацевтичному ринку. Портфель продукції, яку компанія реалізує в Узбекистані, налічує більше 120 препаратів.
Загалом продукція компанії експортується до понад 20 держав світу, зокрема до країн СНД і Європейського Союзу (Польщі, Словаччини, Німеччини).

Стратегічна ціль АТ «Фармак» – розширення експортного потенціалу.

Сьогодні тут випускають 18% усіх фармпродуктів України на більше ніж 6 млрд грн. П’ять відсотків від виручки спрямовується на наукові дослідження.

У компанії зайнято понад 2700 працівників, середня зарплата яких становить 33 тисячі гривень.
«Фармацевтична галузь, як галузь із високою доданою вартістю,  один із драйверів росту економіки України. В той же час вона критично важлива для підтримання здоров'я нації. Зараз надважливо консолідувати зусилля всіх гравців фармацевтичного ринку.
Переконаний, уже за кілька років ми побачимо принципово нову систему охорони здоров’я. Разом ми зможемо вибудувати ту державну політику, яка дозволить потужній українській фармацевтичній промисловості рухатися, розвиватися, впроваджувати нові технології і виводити на ринок нові продукти. Це потребує часу, але перші кроки до цього вже зроблено»,  сказав президент ТПП України Геннадій Чижиков.

 

 

Анонси

Останні новини