м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Членкині Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП відвідали «ЛС-Профі Груп»

04.06.2021

Комітет жінок-підприємниць Київської ТПП продовжує практику проведення засідань Комітету під час відвідин підприємств-членів Палати, які очолюються жінками. Цього разу до візиту долучилася віцепрезидент ТПП України Наталія Забрудська.

«ЛС-Профі Груп» - це сучасне високотехнологічне підприємство, яке виробляє холодногнуті оцинковані профілі та конструкції для сонячних електростанцій, каркасних будівель тощо.

СЕО і засновниця групи компаній «ЛС-Профі Груп» Олена Білолипецька, яка є співголовою Комітету, розповіла історію підприємства, створеного на території колишньої сільської ферми у Вишгородському районі Київської області. 

Близько 50 місцевих жителів, які отримали кваліфікацію безпосередньо на підприємстві, нині складають команду працівників компанії. Незважаючи на те, що виробництво є доволі компактним, воно охоплює повний цикл виготовлення оцинкованих профілів.

Сьогодні продукція підприємства успішно постачається на експорт, зокрема у Молдову й Естонію, що збільшує інтерес іноземних партнерів до якісної української продукції.

Анонси

Останні новини