(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Дайджест добрих новин з Херсону

08.05.2019

Бізнес Херсонської області йде вгору...

Херсонська компанія «ОСВ Технологія» освоює ринок Південної Америки 

Підприємство-член Херсонської ТПП, Приватне підприємство «ОСВ Технологія» – розробник та виробник обладнання для змішування та дозування полімерів, здійснило поставку своєї продукції до Перу.

З новою змішувально-заливальною установкою OSV M15 8К, яка призначена для лиття поліуретанових еластомерів на основі МДІ, клієнти з міста Ліма (Перу) вироблятимуть широкий асортимент продукції для потреб гірничорудної промисловості.

 

Херсонська компанія «Новий світ» взяла участь в Міжнародній виставці InterBuildExpo – наймасштабнішому заході будівельної галузі в Україні

ТОВ «Торгово-виробнича компанія «Новий світ», член Херсонської ТПП, більше 30 років виробляє вхідні металеві двері з різними видами облицювань, міжкімнатні дерев'яні двері, корпусні меблі, збройові сейфи, різні види промислового устаткування.

Сьогодні підприємство успішно реалізує свою продукцію в Україні, Казахстані, Азербайджані, Молдові, США, Данії.  

 

ТОВ «Смарт-Мерітайм Груп», члена Херсонської ТПП, нагородили за високий рівень охорони праці

З нагоди Всесвітнього дня охорони праці, що відзначається 28 квітня,  Об'єднання організацій роботодавців Херсонщини відзначило подякою роботу компанії «Смарт- Мерітайм Груп» за високу культуру безпеки праці та забезпечення профілактичних заходів з охорони праці на підприємстві.

Смарт- Мерітайм Груп (СМГ) - найбільший суднобудівний холдинг України, що об'єднує дві суднобудівні верфі: Херсонську і Миколаївську.

Анонси

Останні новини

Більше новин