(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Дніпропетровська ТПП стала партнером газети «Лица» у новому проєкті про роботу малого і середнього бізнесу Дніпропетровщини під час коронакризи

14.07.2020

Даний проєкт – це один з напрямів підтримки своїх партнерів-членів Палати в сьогоднішніх кризових умовах. Це можливість привернути увагу влади до проблем малого та середнього бізнесу під час пандемії, а також ще раз розказати українцям про наших сильних та винахідливих підприємців, які не опускають руки, а експериментують і знаходять нові можливості.

Перша компанія, про яку ми розповімо – це креативна платформа для бізнесу «Будь в UA». Вона працює вже 4 роки і стала єдиним маркетом українських брендів в Дніпрі, допомагає молодим бізнесам зробити стрімкий старт, підтримує їх у зростанні.

Членом Палати «Будь в UA»  стала майже 2 роки тому. Чим допомогла Дніпропетровська ТПП  компанії ? Ділом!

Ось що каже сама співзасновниця платформи Аліна Щербіна: «Торгово-промислова палата - ваш найбажаніший друг, якщо ви виходите на експорт. Вона допоможе вам у торговій діяльності на внутрішньому і зовнішньому ринку. Саме торгово-промислова палата займається оформленням карнета АТА. Це значний «талмуд», який описує кожен окремо взятий товар і регулює його ввезення-вивезення за кордон. В карнеті вказується опис моделі, розмір, колір, артикул, вартість і навіть вага. І якщо ми хочемо, щоб про українське дізнавалися в світі, а іноземці робили у нас замовлення товарів, то нам вже пора знайомитися і з ДТПП, і з карнетами. І тоді проходити через кордон з високо піднятою головою, а не придумувати легенду про родичів, яким везеш однакові сукні».

Що було ще крім допомоги в оформленні таких важливих міжнародних документів як карнети АТА? Ще були запрошення на форуми і конференції. Один із заходів під назвою «Перша клубна зустріч жінок-підприємниць «SheChampion: Empowering women», організований Дніпропетровською ТПП  в рамках співпраці з Канадсько-українським проєктом з підтримки торгівлі та інвестицій CUTIS, став для  «Будь в UA» гарним рекламним майданчиком найвищого рівня. Захід зібрав 40 власниць та керівниць малих і середніх підприємств, потенційних учасниць платформи Будь в UA. Співзасновник компанії Аліна Щербина виступила на зустрічі,  яка проходила в приміщенні Дніпропетровської ОДА за участі губернатора області Олександра Бондаренка, в якості спікера.

Ну а ще Дніпропетровська ТПП надає своїм партнерам можливість приймати участь в навчальних програмах найвищого рівня завдяки співпраці з міжнародними проєктами. Завдяки цьому представники компанії «Будь в UA» ознайомилися з методологією створення тренінгів від Канадсько-українського проєкту з підтримки торгівлі та інвестицій CUTIS.

 

Журналісти газети «Лица» зробили чудове інформативне відео про компанію. Дякуємо за професіоналізм і співпрацю!

А засновницям креативної платформи «Будь в UA», підприємницям-членам Палати Аліні Щербіні та Катерині Дорошевській бажаємо подальшого успіху в розвитку свого бренду, підкорення нових вершин та яскравих перемог. Ваш досвід не тільки надихає тих, хто зараз лише мріє про свою справу. Він стає прикладом для бізнес-спільноти як не здаватися, знаходити унікальні рішення, експериментувати й отримувати результат!

Анонси

Останні новини