(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

До уваги представників туристичної галузі України: можливість безкоштовної участі у Національного стенді України в рамках міжнародної туристичної виставки «Balttour 2021»

25.02.2021

Український торговий дім (Латвія) за сприяння Посольства України в Латвійській Республіці в умовах існуючих обмежень в зв'язку з пандемією COVID-19 для розвитку прямих ділових контактів прийняв рішення про організацію в Ризі Національного стенду України в сфері туризму в рамках міжнародної туристичної виставки «Balttour 2021».

Проведення зазначеного заходу планується 23-25 квітня 2021 року. Український торговий дім в Латвії пропонує можливість безкоштовної участі і розміщення профільних матеріалів на майданчику Національного стенду України в рамках «Balttour 2021» з метою популяризації туристичного потенціалу України, а також розвитку ділових контактів у сфері туризму. Питання, пов'язані з фінансуванням проведення зазначеного заходу, забезпечуються Українським торговим домом. Місце проведення «Balttour 2021» - Виставковий центр в Ризі (оператор- компанія «BT1»).

Даний захід послужить платформою для обговорення та подальшої реалізації органами місцевого самоврядування та туристичними компаніями України українсько-латвійських проектів, пов'язаних з розвитком сфери туризму. Участь у виставці також є взаємовигідним інструментом розвитку ділового співробітництва між Латвією та Україною, зокрема, з питань практичних аспектів розвитку туризму (формування туристичних продуктів, гармонізації стандартів, підтримки малого і середнього бізнесу в сфері туризму, створення туристичних представництв України в Латвії та ін. ). Діяльність Українського торгового дому включає організацію в т.ч. окремих тематичних заходів в інтересах суб'єктів України з метою просування українських товарів і послуг на ринку Латвії та ЄС. З метою опрацювання участі в Національному стенді України в рамках «Balttour 2021» будемо раді обговорити Ваші запитання. Контакт: [email protected].