м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Експертні дослідження: фіксація та оцінка пошкодженого майна

15.11.2022

Фахівці Мережі координаційних центрів підтримки бізнесу «Разом до відновлення» нагадують, що система Торгово-промислових палат в Україні виконує експертні дослідження шкоди та збитків майна юридичних осіб, завданих в результаті воєнної агресії росії проти України.

Торгово-промислова палата України, регіональні ТПП, маючи повноваження експертної організації (Закон України №671/97-ВР від 02.12.1997 «Про торгово-промислові палати в Україні»), виконує роботи з фіксації пошкодженого майна (фото- та/або відеозйомка), оцінювання його вартості, розрахунку упущеної вигоди, що в подальшому буде основою для відшкодування збитків юридичних осіб.

Кожен випадок завданих збитків – індивідуальний. Тому наше завдання зараз – фіксувати шкоду, описувати збитки та складати відповідні акти.

20 березня 2022 року Постановою КМУ №326 затверджено «Порядок визначення шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії російської федерації», відповідно до якого основними показниками, за якими оцінюються шкода та збитки є: вартість втраченого, знищеного чи пошкодженого майна та упущена вигода (доходи, які підприємство могло б реально одержати за звичайних обставин, якби його майно не було знищене чи пошкоджене).

Для консультацій щодо процедури фіксації та оцінки пошкодженого майна звертайтеся до Мережі координаційних центрів підтримки бізнесу.

Телефон «гарячої лінії»: (044) 334-64-13 (вартість дзвінків згідно з тарифами оператора).

Довідково:

Мережа координаційних центрів підтримки бізнесу «Разом до відновлення» створена Івано-Франківською, Донецькою, Запорізькою,  Одеською, Сумською, Харківською ТПП і Торгово-промисловою палатою України.
Проєкт реалізується в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.

 

Анонси

Останні новини

Більше новин