(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Інфраструктурні та енергозберігаючі проекти – підприємцям та територіальним громадам

14.08.2020

У Києві пройшла відеоконференція з впровадження інфраструктурних та енергозберігаючих інноваційних проектів УСПП для об’єднаних територіальних громад. Серед учасників – більше 370 представників з Латвії, Литви та України, а сам захід знайшов підтримку Міністерства розвитку громад та територій України.

Ключовим напрямком стала презентація литовського обладнання Traidenis з біологічної очистки стоків. Його призначено для ефективного очищення комунально-побутових стоків як приватних  будинків, так і невеликих міст до 10 тис. жителів. Обладнання виключає потрапляння забруднюючих речовин  в ґрунти та водойми, зберігає здоров’я людей.

Унікальні технології обігріву, охолодження та зменшення вологості в приміщенні Wasserkabel Baltic представили латвійські партнери. Йдеться про капілярні мати, що можуть бути вмонтовані в різну поверхню та виділяти  тепло через інфрачервоне випромінювання. Вони ж працюють за потреби і на охолодження. У контексті їх впровадження є можливість аутсорсингу для українських монтажних бригад чи запуск частини виробництва на українській території, до прикладу – вже готових гіпсокартонних плит чи металевих панелей. 

Компанія «Enterprise Ukraine», що об’єднує підприємців – членів УСПП,  презентувала  системи знезараження повітря на основі ультрафіолету – рециркулятори повітря. Аналогічні системи вже давно встановлюють в аеропортах, літаках, торгових центрах за кордоном, щоб максимально запобігти поширенню вірусів і бактерій.  Повітря,  проходячи через рециркулятор, практично повністю очищається від патогенних часток  і вірусів. Тут особливо важливий  соціальний аспект новації – адже лікарні, торгові зали, ресторани, офіси – повинні повноцінно працювати, а дитячі садки, в перспективі школи і університети – не бути зоною ризику для  молоді.

«В УСПП готові всіляко допомагати об’єднаним територіальним громадам – забезпечити участь місцевих підприємців  у процесах виробництва,  надати сприяння споживачам у доступі до унікальної продукції, поділитися будь-якими інноваційними ідеями», – наголосив президент союзу Анатолій Кінах.

Презентаційні матеріали відеоконференції - https://drive.google.com/drive/folders/1mEtTVUDixVtsYGI7Db6f2uThXmK_X4HV?usp=sharing

 

Отримати додаткову інформацію чи звернутись з питань співпраці можна за наступними контактами:

щодо проектів з біологічної очистки комунально-побутових стоків:

            моб.: +38 050 353-33-88

            e-mail: [email protected] або [email protected]

            Контактна особа: Масник Олег Іванович

 

щодо системи обігріву та охолодження приміщень на основі капілярних матів, щодо ультрафіолетових рециркуляторів:

            моб.: +38 050 333-78-53

            e-mail: [email protected]

            Контактна особа: Прохоров Сергій Сергійович

Анонси

Останні новини