(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Компанія ТзОВ «Алфаінтерпласт» відсвяткувала свій 25-річний ювілей!

13.05.2019

«Алфаінтерпласт» – компанія зі 100-відсотковим іноземним капіталом, дочірнє підприємство чеської MAPRO ltd. Основним видом діяльності товариства є виробництво та реалізація продукції із пластмас, а саме пластикової тари для складування та транспортування харчових продуктів і напоїв.

Першою продукцією компанії в 1994 р. були ящики для спиртогорілчаних виробів, які реалізовувались на теренах України. Наразі в асортименті компанії є 11 видів пластикових ящиків та ємностей для м’ясних і ковбасних виробів, молокопродуктів, овочів і фруктів, хліба та кондитерських виробів, для пляшок, алкогольних і безалкогольних напоїв. Йдучи в ногу з часом і назустріч запитам ринку, в 2018 р. компанія поповнила свою продуктову лінійку ящиками для ягід, а також спеціальним універсальним ящиком.

Наразі продукція компанії експортується до Чехії, Білорусі та Молдови, в планах  розширити географію поставок за рахунок освоєння ринків Польщі, Литви, Румунії та Угорщини. Клієнтами ТзОВ «Алфаінтерпласт» є більшість західноукраїнських компаній-виробників і дистриб’юторів харчової продукції.

Діючі потужності виробництва компанії дозволяють виробляти до 50 тис. одиниць продукції на місяць, фактична завантаженість становить майже 80%. Компанія постійно оновлює обладнання, замінюючи старе на нове, автоматизоване, і вже незабаром виробничий майданчик поповниться ще однією новою роботизованою лінією.

Слід також зазначити, що 60% продукції компанії виготовляється із вторсировини, а пластик, який виготовляє підприємство, піддається повторній переробці. Відповідно, це суттєво відбивається на ціні, а також важливо для охорони оточуючого середовища.

ТзОВ «Алфаінтерпласт» вже більше 10 років є одним із найактивніших членів Волинської ТПП, постійно бере участь у заходах і відвідує міжнародні виставки та форуми, а керівник підприємства Віталій Скопюк (Vitalij Skopiuk) є членом президії палати.

Щиро вітаємо колектив компанії з ювілеєм та бажаємо подальшого зростання, відмінних доходів і ефективного розвитку!

Анонси

Останні новини

Більше новин