м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Конкурс грантів від МОМ для підтримки малого бізнесу

14.10.2022

Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції, в рамках реалізації проєкту “Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу” запрошує малі підприємства взяти участь у програмі грантів.

Ініціатива спрямована на надання підтримки малим підприємствам, які перемістилися або працюють в Івано-Франківській, Львівській, Київській, Тернопільській і Закарпатській областях.

Основною метою проєкту є підтримка економіки України шляхом сприяння створенню робочих місць, відновленню виробництва та задоволенню попиту населення на критичні товари та послуги.

Максимальна сума гранту — 20 000 євро у гривневому еквіваленті за обмінним курсом ООН, який змінюється у перший та п’ятнадцятий дні кожного місяця. Поточний курс ООН можна знайти тут: https://treasury.un.org/operationalrates/OperationalRates.php.

Звертаємо увагу, що одержувач гранту несе відповідальність за сплату всіх податків, зборів, мита та інших нарахувань, пов’язаних із отриманням гранту.

Розглянуті будуть лише заявки малих підприємств, які мають не менше року досвіду роботи на ринку (зареєстровані до вересня 2021 року включно) та працевлаштовують щонайменше 10 осіб.

Заповніть заявку за цим посиланням: https://forms.gle/M4c2BfLo3y8iHDws5

Кінцевий термін подання запитів на роз’яснення — 17 жовтня 2022 року. Запити на роз'яснення подаються на електронну пошту: [email protected].

Кінцевий термін подання заявок — 31 жовтня 2022 року.

Про результати розгляду заявок будуть повідомлені лише попередньо відібрані підприємства. Підприємства, які потрапили до шорт-листа, отримають сповіщення до 21 листопада 2022 року.

Більше деталей на сайті МОМ.

Теги: Міжнародна організація з міграції (МОМ), Агентство ООН з питань міграції

Анонси

Останні новини

Більше новин