м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Круглий стіл «Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку»

25.07.2022

Експортно-кредитне агентство продовжує серію регіональних дискусій на тему фінансових інструментів підтримки експорту під час війни.

Запрошуємо взяти участь у круглих столах на тему: «Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку» у Івано-Франківську та Рівному, які проводять Експортно-кредитне агентство (ЕКА) спільно з Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Під час круглих столів відбудеться:

  • дискусія щодо можливостей підтримки експортно-орієнтованого українського бізнесу;
  • експертне обговорення про роль доступного фінансування у відновленні та стимулюванні розвитку експортної діяльності бізнесу в Україні;
  • представники МСП дізнаються про нові продукти ЕКА, що сприяють розширенню експортної діяльності.

Свою участь у заході вже підтвердили банки (Укргазбанк, Ощадбанк, ПриватБанк, Укрексімбанк/Ukreximbank, Credit Agricole Ukraine), які кредитують експортерів.

Також у заході запланована участь Віталія Коваля - начальника Рівненської обласної військової адміністрації та Світлани Онищук - начальниці Івано-Франківської обласної військової адміністрації.

До дискусії у Рівному долучиться народна депутатка України, голова Тимчасової спеціальної комісії з питань захисту прав інвесторів у Верховній раді України та Андрій Литвин, заступник директора ДУ «Офіс з розвитку підприємництва та експорту».

 

Детальніше за посиланням:https://export.gov.ua/news/3979-krugli_stoli_na_temu_eksportne_finansuvannia_dostupni_mozhlivosti_ta_perspektivi_rozvitku

Теги: експорт

Анонси

Останні новини