м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ СЕКТОРУ АГРІ-ФУД

13.03.2023

Отримання консультаційної підтримки компанії задля стійкості бізнесу та забезпечення продовольчої безпеки України

Запрошуємо членів ТППУ та підприємців долучитись до проекту за участю kmbs: отримати консультаційну підтримку (повністю безоплатна) задля забезпечення стійкості бізнесу та продовольчої безпеки України.

Безкоштовні для учасників консультації надаються підприємствам агро-сфери і дотичних сфер 

  • Сільське господарство 
  • Харчова промисловість 
  • Профільне машинобудування 
  • Гуртова та роздрібна торгівля продукцією сільського господарства та харчової промисловості 
  • Громадське харчування 

Деталі можна дізнатись за посиланням.

Якщо виникнуть питання, звертайтесь до пані Олени [email protected] (+380503315754).


Проєкт здійснюється за підтримки програми міжнародної співпраці «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яка спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Мета програми – створити кращі умови для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), підтримати інновації та стимулювати експорт, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше: www.eu4business.org.ua

Виконавець проекту – Києво-Могилянська Бізнес-Школа [kmbs]. Зміст консультацій в межах проекту  є виключною відповідальністю kmbs і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ.

Теги: Сільське господарство, Європейський Союз (ЄС), МСБ, підприємництво, бізнес, ТППУ, giz, EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, Києво-Могилянська Бізнес-Школа [kmbs]

Анонси

Останні новини