(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

НВО «Практика» - 20 років бездоганної репутації

22.07.2020

Президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков відвідав члена ТПП України, активного члена Комітету з питань оборонно-промислового комплексу Науково-виробниче об'єднання «Практика».

«Торгово-промислова палата України бачить великі перспективи у розвитку оборонно-промислового комплексу України. Розуміючи, чим займаються наші члени, особисто спілкуючись з ними, ми зможемо ефективніше допомогти їм,» - зазначив Геннадій Чижиков.

НВО «Практика» було засновано в 1993 році, з 1997 року його основним видом діяльності є виробництво спеціалізованих транспортних засобів різного типу (поліцейські, інкасаторські, броньовані VIP-автомобілі, швидка допомога та ін.), а з 2014 р. -  бронеавтомобілі військового типу (тактичні, вантажні та логістичні).

За роки свого існування обєднання виробило приблизно 4300 різних спец автомобілів (найбільший проєкт -  1159 машин швидкої допомоги для Міністерства охорони здоров'я України, 2013-2014 рр).

У 2014 році «Практика» повністю зосередилася на виробництві військових бронеавтомобілів. За цей час до різних силових структур України (Збройних Сил України, Національної гвардії України, Прикордонної служби України) було доставлено понад 200-т бронеавтомобілів різних класів. Багато з поставлених автомобілів брали участь у військових діях під час проведення антитерористичної операції на сході України, відповідно, бронеавтомобілі «Практики» з повним правом можуть вважатися «перевіреними у бою».

У 2015 році випущено 25 бронемашин для корпорації Parsons Government Corporation (у рамках контракту Global Nuclear Security(GNS) Ukraine Nuclear Security Engagement Project).

Усі транспортні засоби, які створюються на підприємстві, офіційно проходять процедуру «військової прийомки» (і, відповідно, повний цикл державних випробувань) з подальшою постановкою на озброєння.

Зокрема, флагманський продукт компанії - легкий бронеавтомобіль МРАП-типу "Козак-2" - став першим бронеавтомобілем з 1991 року, який був офіційно прийнятий на озброєння Збройними Силами України.

Виробничі можливості компанії на даний момент - власний завод повного циклу виробництва (побудований у 1999 році та перебудований у 2013 році), розташований у Києві із 7000 м2 виробничих площ.

Крім того, «Практика» є членом-засновником «Ліги оборонних підприємств України» (організації, яка об'єднує українських приватних виробників військової продукції).

«Ми зацікавлені в співпраці з ТПП для покращення ефективності та збільшення рівня комунікацій з владою, в пошуку нових партнерів та зв’язків,» - прокоментував Олег Висоцький, генеральний директор «Практики».

Анонси

Останні новини