Програма спрямована на посилення економіки України та підтримку підприємців, зокрема релокованих і постраждалих внаслідок війни.
Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки Уряду Японії запрошує підприємців, які постраждали внаслідок війни в Україні, до участі в програмі консультаційної підтримки розвитку бізнесу.
Програма спрямована на посилення економіки України та підтримку підприємців, зокрема релокованих і постраждалих внаслідок війни. Вона триватиме орієнтовно 4 місяці та охопить близько 100 діючих підприємців. Кожен учасник та учасниця отримають 40 годин безоплатної консультативної онлайн-підтримки, яка надаватиметься будь-яким зручним для нього / неї способом: телефоном, електронною поштою, месенджером або іншими комунікаційними каналами.
Протягом 2015-2025 років близько 15 000 людей пройшли навчання через тренінгові та консалтингові програми, а близько 1 500 людей отримали доступ до фінансування.
Консультативна підтримка буде надаватися за трьома основними напрямами:
Конкурс відкритий для діючих ММСП з усіх областей України, за винятком територій, окупованих Російською Федерацією.
Термін подання заявок: до 16 серпня 2026 року включно.
Теги: бізнес, безпека, ПРООН в Україні, бізнес в умовах війни, війна, програма, Уряд Японії, збитки від російської агресії, підприємництво