(044) 584-28-24  
м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Олександр Масленко: «Найкраще досягнення – це радісні клієнти!»

16.05.2019

Про це Олександр Масленко, керівник компанії «Династія меду», розповідає читачам рубрики Chamber News. Кращі Разом.

Про бізнес:

«Династія меду» – це сімейна традиція виробництва з 1905 року. У 2015-му я відвідав батьківську пасіку і закохався в бджіл. Коли побачив, як реалізується продукція (на той час – у банках об’ємом 3 л),  подумав,  що можна поліпшити подачу продукту й асортимент. Тож почали фасувати мед у компактні красиві баночки, робити мед із горіхами, створювати шоколад на меду без цукру, натуральний продукт.

Моя головна мета – це популяризація українського меду як на внутрішньому ринку, так і на зовнішньому. Я вірю, що за правильної маркетингової стратегії наша країна стане світовим лідером із виробництва меду.

У цьому році ми освоїли ще один напрям –  продаж саджанців лаванди. Влітку і восени плануємо продавати лаванду в горщиках, щоб люди вдома могли насолоджуватися квітучою рослиною. А лавандовий мед є одним із кращих медів, яких я куштував.

Про стимули:

Усі мають проблеми, проте лише деякі щось роблять для їх вирішення.  Я побачив проблему в бджільництві. І маю намір своїми діями поліпшити ситуацію, що склалася, створити унікальний продукт і дарувати людям медові солодощі. Тому ми будемо рухатися і діяти.


Про ТПП:

ТПП України сприяє зростанню. Я знайшов програму Ерасмус для молодих підприємців і скористався можливістю поїхати в іншу країну, щоб навчитися налагоджувати комунікації й експортувати мед. Моє стажування проходило в Болгарії і я переймав досвід місцевих підприємців у сфері бджільництва.

 

Про досягнення:
Найкраще досягнення – це радісні клієнти, коли ти даєш їм більше, ніж вони очікують. У медовій сфері  ми спеціалізуємося на продажах корпоративних подарунків. Приємно, що компанії піклуються про свій персонал і дарують працівникам натуральні і корисні медові подарунки.

Анонси

Останні новини

Більше новин