м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Освітньо-консалтингова програма ПРООН "TERRA. Курс на сталий розвиток" для жінок-керівниць ММСП

18.02.2022

Відкрито реєстрацію учасниць освітньо-консалтингової програми ПРООН "TERRA. Курс на сталий розвиток" для жінок-керівниць мікро, малих та середніх підприємств (ММСП) у агропродовольчому та суміжних секторах. Курс впроваджуватиметься у партнерстві Центром «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності».

Коротко про програму:

Програма сприятиме поширенню сталих підходів в українській бізнес-спільноті, розбудові інноваційних бізнес-моделей та гендерній рівності.

В програмі TERRA візьмуть участь 120 керівниць/власниць ММСП, які займаються вирощуванням, переробкою сільськогосподарської продукції та зайняті у сфері громадського харчування.

За результатами конкурсного відбору учасниці будуть поділені на три групи відповідно до досвіду ведення бізнесу та спеціалізації в агропродовольчому секторі:

  • 1 група «Старт» – 1-3 роки досвіду;
  • 2 група «Розширення» – 3-5 років досвіду;
  • 3 група «Лідерство» – понад 5 років досвіду.

Навчання триватиме з березня по травень 2022 року, після чого відбудеться публічний захист проєктів акселерації бізнесу з впровадженням інноваційних сталих бізнес-моделей. Авторки 40 найкращих проєктів, відібраних серед 120 представлених, продовжать роботу над своїми проєктами та отримають індивідуальне консультування від експертів.

Більше дізнатися про навчальну програму TERRA можна на сайті або Facebook сторінці.

Реєстрація учасниць триває до 28 лютого 2022 р.

Анонси

Останні новини

Більше новин